Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeszcze nigdy nie bylam zazdrosna o urode innej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

...czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak patrze na inne kobiety,to plotki,intrygi,zlosliwosci..oj chyba nie jestem normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na urode patrzysz czy na charakter ( skoro napisalas zlosliwosc i plotki) ? Ja czasem sie obejrze za ladna dziewczyna. umiem dostrzec urode innych babek i nieraz takie chodza ze mozg staje. Niektorzy maja szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanowiłam i wychodzi na to, ze ja też. Masa jest ładniejszych ode mnie ale przecież gdybym wyglądała inaczej, tak jak któraś z nich, już bym nie była sobą. A uważam się za wyjątkową, mimo niby wad, bo to że mam piegi na nosie czy takie czy inne cycki ja nie uważam za wadę ale za moją cechę i tyle. Oj chyba te współczesne pisemka nie wszystkim kobietom mózgi wyprały i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja też dostrzegam piękno i to u facetów jak i innych kobiet. Czasem ( rzadko) spotykam naprawdę piękną osobę, przykuwającą wzrok. Kilka takich osób pamiętam, chociaż od spotkania minęło parę lat- w pociągu piękna blondynka o urodzie rosyjskiej księżniczki i kiedyś na ulicy taka ruda dziewczyna, włosy do pasa, bogini, dosłownie natchnienie dla malarza, starszy facet na poczcie o oczach "wypłowiałego oceanu". Ale to tylko taki podziw, ze byli naprawdę piękni i wbili się w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie czasem obejrze :) Jakos lubie popatrzec na ladne dziewczyny,jak ma ladne dlugie wlosy,zgrabna itd.Ale nigdy z tego powodu nie czulam potrzeby,zeby za plecami obgadac czy byc chamska.Wrecz takiego zachowania nie rozumiem.Co taka zazdrosc da ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mowie ze ja na urode czy to faceta czy babki umiem spojrzec obiektywnie. Co do charakteru to lepiej sie dogaduje z facetami czy to w pracy czy wogole. Mniej klotliwi i prostsi hehe :) Co do tej wyjatkowosci to troche samokrytyki, nie ma ludzi idealnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zwlaszcza fiola na punkcie włosów i paznokci. Jak widze dziewczyne to od razu patrze jakie ma wlosy kolor dlugosc. Jak ma ladne wlosy i zadbane paznokcie to juz nawet twarz sie tak nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzymaj mało jest takich kobiet niestety na studiach jest mnóstwo zazdrosnic bo chcą złapać faceta i każdą ładna uważaja za konkurecję, obmawiają, tworzą intrygi, straszne to jest kobiety opamiętajcie się! to takie niskie i prózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazdroszcze tylko nóg. Bo mam brzydkie. Ale jeszcze żadna kobieta mnie nie zaskoczyła inteligencja i samodzielnością mentalna. Większość chce się przypodobać facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
ja uważam , ze brak urody u kobiety moze byc olbrzymim problemem.. Na przyklad Agnieszka Radwańska . Ale jeśli panna nie jest kompletnym pasztetem , to nie ma problemu . W Koncu wiekszosc ludzi wygląda średnio ,a doskonałą sylwetkę ma mniej niz 1 % . sam osobiście nie rozumiem dlaczego niektóre panny mają tyle kompleksów . Chocby z powodu piersi .. Przecież nigdzie nie jest napisane , ze piersi muszą być duże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak trzymaj mało jest takich kobiet niestety na studiach jest mnóstwo zazdrosnic bo chcą złapać faceta i każdą ładna uważaja za konkurecję, obmawiają, tworzą intrygi, straszne to jest kobiety opamiętajcie się! to takie niskie i prózne x No wlasnie,wszystko sie kreci wokol samcow:D Taka natura nestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
nie rozumiem też dlaczego kompleksy dotyczą głownie piersi .. Według mnie znacznie większym problem mogą być wąskie biodra i to jest większy powód do kompleksów niż małe piersi Wiadomo , ze szerokie biodra to podstawowy atrybut kobiecości .. Co z tego ze panna ma duzy biust jak tylko 85 w biodrach ? to juz lepiej miz miseczkę AA i 93 cm w biodrach niż miseczke E i 85 cm w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć niesamowicie niskie poczucie wartości żeby rywalizować o mężczyzn. Tymbardziej ze sami faceci nie lubią takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
na tym forum właśnie najczęsciej pojawiają się tematy typu : mam małe piersi czy moze sie to podobać ? A powinny pojawiać sie tematy w stylu :mam wąskie biodra czy może się to komus podobać .. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb0a9cc75ca02b45.html Najmniej kobieco wyglądają nie panny która mają mały biust , a panny które mają mniej niz 90 cm w biodrach i to jest problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo ty zawsze musisz się przypaletac, ty koneserze od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do tej wyjatkowosci to troche samokrytyki, nie ma ludzi idealnych " A co ma piernik do wiatraka? Pisałam ze czuję się wyjątkowa bo tak jest mimo tego, że wady mam. Rozumiesz? Te nad którymi mogę popracować to pracuję a inne zwyczajnie zaakceptowałam, bo są częścią mnie i przez takie podejście nie dołuję się nimi, chociaż dla ogółu społeczeństwa są niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
kobieta o takiej sylwetce jak niżej nie ma powodów do kompleksów .. Ale pewnie i tak twierdzi , że ma za duży tyłek ( zawsze sobie wynajdzie jakiś kompleks ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95a5ccb1f1a903f1.html A to jest blędne myslenie . Może inni mają za małe tyłki , a nie ona za duży ? Ona ma tyłek taki jaki powinna mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa jest moj temat,myslalam,ze m o d k a go skasowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie .. SZerokie biodra to podstawa , swiadczą o płodności i zdrowiu kobiety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foto 12:09 to obrzydliwe czy ta kobieta ma jaja miedzy nogami? Fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo to męska c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta kobieta ma jaja miedzy nogami? Fujj pewnie nie uważałaś na lekcji biologi o wargach większych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wiele razy zazdrosna w sensie że chciałam coś tak mieć w wyglądzie jak ktoś inny, ale nigdy nie byłam zawistna, że komuś źle życzyłam, ani żadnych złośliwych myśli, ani nie zabraniało mi to się z kimś takim kumplować. heh, jakieś modelki mogą być zazdrosne, bo to ich praca, albo żona może być jak ładniejsze dziewczę tuli i całuje w nosek jej męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×