Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Już wiem skąd tylu emigrantów w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Z każdym dniem, coraz więcej jest Arabów, Pakistańczyków, Afrykanów i innych nacji w Warszawie, domyślam się dlaczego, po pierwsze granice EU są nieszczelne dziennie kilka tysięcy intruzów, których można też nazwać dzikusami, przekracza granicę i udaje się w głąb EU, docierają do Polski przez niestrzeżone granice z Litwą, Słowacją, Czechami i Niemcami. Druga grupa dostaje się pod pretekstem studiowania, chociaż nie wyglądają na studentów zdolnych ogarnąć jakikolwiek problem inny niż podrywanie białych dziewczyn. Tak nawiasem mówiąc naiwnych i chętnych Polek nie brakuje, a im przecież potrzebny jest seks i karta pobytu, no nie? Kolejna grupa dociera przez oszustów już przebywających w Polsce np Wietnamczyk składa w urzędzie wniosek, że szuka pracownika, ale wymogiem jest znajomość wietnamskiego w dialekcie mniejszości Tày, Dao i Sán Chay i tym samym nie musi zatrudniać Polaka, więc sprowadza legalnie pobratymca z Wietnamu. Stąd rosnąca grupa azjatyckich oszustów i przemytników w naszym kraju. W tej chwili zameldowanych w Polsce imigrantów jest około 350 000 są to osoby urodzone poza Polską, plus trzeba dodać ich dzieci, a mnożą się szybko, zgodnie ze swoją tradycją. Niedługo możemy mieć problemy z mniejszościami etnicznymi tak duże jakie mają Szwedzi, Belgowie czy Niemcy. Już sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie azjaci to nie taki strasznyvproblem. Najgorzej to z cyganami i ukraincami,oni biora zasilki ,cyganie kradną, metoda na wnuczka to w większości ich udział,te gnidy pasożyty nie maja litości do starszych biednych ludzi. Ukraińscy z kolei chlaja,za niż a ją stawki, demoluja przystanki,gwauca, malują grafiti,niszczą tramwaje. Ukriancy i cygany to pierwszy problem. Co do arabów to jakoś nie zauwazylam by któras leciała na ciapatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem jak by tu się pozbyć Cyganów, skoro mają obywatelstwo, zaś ci z Rumunii to maja pobyt tolerowany, a więc to od rządu zależy, poza tym Straż Graniczna musiałaby ich siłą wyrzucić, bo tak to tylko zmienią miejsce pobytu. Co do Ukraińców to mają silne lobby wśród wyzyskiwaczy czyli "biznesmenów" którzy potrzebują niewolników do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nad tym samym sie zastanawialam, z tym, ze ja mieszkam w Poznaniu. Jak jestem w Starym Browarze (galeria handlowa) czy na dworcu, to nie slysze praktycznie polskiego, tylko rosyjski (lub ukrainski), widze bardzo duzo sniadych mezczyzn, ktorzy w godzinach pracy okupuja kawiarniem pija kawe i sie relaksuja, oczywiscie sa dosyc dobrze ubrani. Coraz wiecej kobiet w burkach, arabusow, ktorych Polska po cichu przyjmuje, daje im mieszkanie i rownowartosc 1000 euro, oczywiscie nie mowia o tym glosno, bo polacy by sie zbuntowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest najazd Arabusów na Polskę, cichy i powoli trwający, jutro obudzimy się w nie swoim kraju. Polacy śpią i są ślepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego, ale przywodzcy europy swiadomie wyrazaja zgodze na zalew europy przez tych pasozytow. Oni w ogole nie maja zamiaru pracowac. 70% muzulmanow facetow w ogole nie pracuja, a dostaja mieszkania, kase, a Polacy zapieprzaja w fabrykach na farmach w skandalicznych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a pro po emigrantów ... Jeżeli ktoś z Was bądź waszych znajomych ma problem z uzyskaniem karty pobytu bądź może zaproszenie lub wizy to kancelaria Liderio zajmie się takimi sprawami. Chętnie ją polecam ponieważ przeszłam wielką i bardzo ciężką drogę jeżeli chodzi o załatwianie w polskich urzędach dokumentów. Czasem warto jest zapłacić aby mieć spokój ale uzyskać to na co się tyle czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz coś więcej powiedzieć o tym? Bo ja już kilka lat sama składam dokumenty co nie jest proste ponieważ z roku na rok są inne przepisy i więcej papierków do wypełniania. Też już myślałam o jakiejś pomocy tylko nie wiem gdzie mam się zgłosić? Czy ta kancelaria jest sprawdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×