Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kazda dziewczyna juz woli byc sama niz sprobowac mnie poznac i sprawdzi czy

Polecane posty

Gość gość

Nadaje sie do zwiazku... eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak nie mysle, tylko tak jest. Wszystkie wolne dziewczyny mnie olewaja. Wniosek z tego taki, ze wola byc same niz chociaz mnie poznac i sprawdzic czy sie do czegos nadaje... coz, nie ktorym samotnosc jest przeznaczona i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może źle się do tego zabierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dobrze, czy zle, ale wiem jedno. - ze juz jestem zrezygnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard każda wymaga modela z wyglądu :) nie przejmuj się tez jestem na przegranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście na przegranej pozycji, bo każda dziewczyna UCIEKAĆ będzie, przed nierozgarniętym, aspołecznym brzydalem, bez kolegów i znajomych. Nie potraficie zawrzeć i utrzymać najprostszych relacji międzyludzkich, a pchacie się do dziewczyn :P. Tacy jak wy, tylko w burdelu, mogą "zdobyć" (za pieniądze) kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tak leca na debili i to widac po ich narzekaniach, ze wlasnie normalni i porzadni mezczyzni chodza do prostytutek. Wlasnie dlatego jest dzis modny pakiet " narzeczona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie pakiety obowiązują u prostytutek, ale wiem, że większość moich kolegów jest porządna moralnie i nigdy nie musiała narzekać na brak zainteresowanych nimi dziewczyn. To nie wygląd, ale wasz parszywy charakter, odrzucają od was kobiety. Czy któryś z was ma choć jednego przyjaciela, albo życzliwego znajomego, z którym może pogadać o wszystkim i wyskoczyć np. na piwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×