Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kim jest tajemniczy baron pancerny skad pochodzi ile ma lat tu jest dowód

Polecane posty

Gość gość

baron pancerny 2016.03.13 pytaliście sie mnie skąd pochodze ja baron pancerny otóż to urodziłem sie tu 27.05 1978 Namysłów Opolskie polska nie ne jestem tym spamerem od namysłowa bo jak widać nie jedyny wchodze z namysłowa na kafe ja mieszkam od 10 lat na podlasiu w okolicach białegostoku mam żone z białorusi mamy córke jestem narodowcem reszte już wiecie a jak nie to kliknijcie w moje posty Uwaga! Ktoś się pode mnie podszywa. W razie wątpliwości kliknij na niebieski nick i porównaj ilość postów moich oraz podszywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????i co zatkało kakałó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołbuc debilu, wiem, że to ty upośledzony ułomie; rozpoznaję cię po jednej linijce tych twoich farmazonów 🖐️ a teraz spadaj i idź wyprowadzić aresa; nie więź go na łańcuchu. nakarm gargulca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest z namysłowa nie wierze baron kłamał niestety chyba tak niestety tak aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy mam c***isać doopas co zdjecie doopy zamieszcza na kafe https://zapodaj.net/images/788c407bf8fbc.jpg że codziennie przez wiekszość dnia pies biega luzem ma wode jedzenie chrupki bude nikt sie nad nim nie znęca koty też mają jedzenie gołodupcu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co śmieciu; od razu widać, że to ty; wystarczy tylko trochę cie podpuścić co za nieudaczny leń upośledzony. za robotę się weź poyebańcu zamiast bezczynnie siedzieć na garnuszku rodziców skoro cię ze szkoły wyyebali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co robisz gościu od homocwela też nie pracujesz jesteś bezrobotny bo gdybyś gołodupcu pracował to byś 24/h na dobe byś ze mna biedaku nie pisał bo o tej godzinie byś był w pracy a całymi dniami tu przesiadujesz ps moi rodzice maja firme mają całkiem sporo kasy o której mozesz pomarzyć dobrze wiesz że mam lepsze życie i warunki w domu niż ty i co zazdrość cie wzięła ty mnie krytykujesz z zazdrości bo masz kompleksy i taka prawda o takim życiu jak ja mam mozesz sobie pomarzyććć i dobrze o tym wiem gdybyś pracował to byś tu codziennie nie siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to cała prawda o tobie przykro mi bardzo wydało sie zdemaskowałem cie ty mi do piet nie dorastasz ty skoro 24/h/7/365 dni w roku siedzisz na kafe zamiast pracować to piszesz na kafe ps o takim domu jak ja mozesz sobie pomarzyć i o moich "biedawakacjach"też bo w d***e byłeś i goofno widziałes zachowujesz sie jak typowy wieśniak wywyzszasz sie uwazasz sie za niewiadomo kogo a dobrze wiesz ze o firmie takim zyciu jak ja mam mozesz sobie tylko pomarzyć s*********e już wiem że ty to z zazdrośc***iszesz i tyle przykro mi bardzo chcesz sie wyżyć to idź do lasu sie wyzyj na drzewach i wrzuć na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps i zdradziłes sie bo kiedys mi nick kawosz 96 misio 6 ukradłeś potem mi nick namysłów województwo opolskie ukradłeś a nagle dzisiaj mi ukradłeś niby przypadkiem nick mateusz kołbuc przypadek ? nie sadze wiec daruj sobie uposledzony głupku z pgrowskiej wsi, polkowskie przynajmniej nie miało pgrów już wiem ze ty opole kalisz namysłów nazywasz dziurami z zazdrosci bo o tych miastach możesz sobie pomarzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zaświtało ci w tym niedorozwiniętym mózgu nigdy, że można kafe przeglądać i pisać z pracy? :classic_cool: całkiem sporo osób tak robi. No, ale jeżeli ci się wydaje, że pracować można tylko na taśmie albo wywożąc śmieci (a to jedyna praca na jaką ty możesz liczyć, jak ci rodzice umrą, albo wreszcie z domu wyrzucą) to wtedy rzeczywiście na kafe pisać nie będziesz mógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyobraź sobie, że ja, podobnie jak większość ludzi, wolałbym mieszkać pod mostem niż w takiej zapuszczonej, odpychającej i brzydkiej norze jak ta wasza, pożal się boże, chałupa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś pisał z pracy idioto to dawno by cie szef darmojadzie wypierdolił na zbity ryj ps nawet w najlepszej i największej firmie zwykły pracownik nawet 15 tysiecy nie zarobi a moi rodzice mają wyzsze dochody niż nawet 30 tys-czy nawet 35 tysiecy i co? kto tu jest biedakiem ps na sto procent nie pracujesz bo nawet jak rzekomo choc w to nie wierze pracujesz przy komputerze to byś nawet nie miał czasu wejść na kafe ps to ty jesteś uposledzony i chory bezrobotny przegrywie (70 procent polaków zarabia mniej niż 3 tysiace złotych )ps a srednia polska pensja to 4 tys. zł wiec z takimi dochodami jakie mają moi rodzice (ich nie zdradze ) to z pewnoscią biedni nie jesteśmy a 70 procent niemców zarabia od 2 tys do 3 tys euro czyli 8-12 tys złotych wiec nawet jak na niemieckie warunki biedni nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps i doskonale wiem że nie pracuje sie tylko na taśmie i to od dawna rozumiesz? nie rób ze mnie idioty ja wiecej wiem niz tobie sie wydaje nawet w Namysłowie wyobraź sobie nie pracuje sie tylko na taśmie ps dobrze wiesz że ja w lepszych warunkach żyje od ciebie i ty na sto procent żyjesz gorzej ode mnie i doskonale o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś upośledzony i nienormalny bo zamieszczasz gosciu od homocwela takie foty na sto procent to ty je zamieszczasz https://zapodaj.net/images/788c407bf8fbc.jpg i patrz co piszesz wiem że to ty piszesz i ty o tym doskonale wiesz nie bede udowadniać ze to ty bo ty doskonale o tym wiesz że to ty ja prdle co za idiota to ty udowadniasz ze jestes uposledzony nie ja piszesz jako ja a dobrze wiesz ze to ty piszesz nie ja co ty chcesz mi wmówić przeciez wiesz ze ten komentarz napisałes ty nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazałeś nam w jakich luksusowych warunkach żyjesz :D jesteście zwyczajną biedotą estetyczną, mentalną i finansową. Ludzie mający 2 tys na całą rodziną potrafią mieć domy czystsze i ładniej urządzone niż ta wasza nora. Ten dom wygląda jak lokum patologii z komornikiem na karku a nie dom właścicieli PODOBNO dobrze prosperującej firmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj te powyzsze komentarze i zrozum że oprócz pracy taśmowej gosciu od homocwela najwiecej osób w polsce pracuje w usługach oraz jako pracownicy najemni idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołbuc zgłaszam ten temat na policje. Za stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak finansową co dochody ponad 30 tys złotych wzwyż gdy 70 procent polaków zarabia mniej niż 3 tysiące złotych miesiecznie a 70 procent niemców zarabia 2 tys euro(8 tys złotych ) miesiecznie to biedota finansowa moi rodzice mają ponad 30-35 tys dochodów w miesiacu chyba lepiej wiem bo maja firme rozumiesz (wiekszość polaków nawet 3 tys na miesiac nie ma a ty mnie od biedoty wyzywasz ty tez jestes biedniejszy i dobrze o tym wiesz) moi rodzice mają wysokie dochody jak pisałem powyzej chyba lepiej wiem i mi nie wmówisz ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak rodzice umrą kiedyś bo każdy umiera co będziesz jadł? Bez szkoły bez pracy. Zjesz Aresa i koty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma rentę na swoje upośledzenie, więc śmierć głodowa mu niegroźna. Zresztą wtedy siostra go i tak zapewne zamknie w jakimś przytułku dla głupków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps a ty jak mieszkasz gosciu od homocwela bezrobotny nie mamy komornika na karku i nigdy nie mielismy zrozum to ps ty gorzej mieszkasz ps zrozum to (firme maja od 2013 roku ) to jest dowód że nie masz firmy bo nie masz pojecia o prowadzeniu firmy co myslisz że od razu po załozeniu firmy ma sie juz super hale nic sie nie robi i ma sie miliony? nie bo prowadzenie firmy to bardzo ciezka praca i trzeba wielu wielu lat by stała sie dużą firmą na to potrzeba 10-15-20 lat widać ze nie masz o tym zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 on noe ma renty. Szkołe rzucił rolniczą z lenistwa bo mu sie nie chciało uczyć sam sie mi przyznał jak myślał, że jestem facetem i "gościem od homocwela" siostry szkoda fakt ;) będzie miała garb w postaci noeroba do końca życia. A do tej lepianki to jest więcej beneficjentów w 7 osób tam żyją: rodzice, on i siostra, dziadkowie i wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj komentarz z 12:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłem w szkole rolniczej ta szkoła tak sie nazywa ale nie ma nic wspolnego z rolnictwem z wyjatkiem technikum agrobiznesu ja akurat chodziłem do ZSR na profil Technik obsługi turystycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps poczytaj komentarz z 12 :15 (ps ja do ZSR chodziłem na technik obsługi turystycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli renty nie masz. Jesteś zdrowy tylko mocno opóźniony dlatego nie dałeś rady w szkole i nigdy nie poradzisz sobie w żadnej pracy. Rodzice umrą, siostra wyjdzie za mąż i zdechniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest błąd rodziców, że taką życiową kalekę hodują :o co to niby znaczy, że się nie uczy bo mu się nie chce. Skoro nie chce się uczyć to niech idzie do roboty i sam się utrzymuje. Ja bym nierob od razu po ukończeniu 18 r.ż. od razu z domu wyrzucił. Albo nauka, albo życie na własny rachunek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×