Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kim jest tajemniczy baron pancerny skad pochodzi ile ma lat tu jest dowód

Polecane posty

Gość gość
Ja zdałam maturę i musiałam dobie radzić sama ;) na studiach wieczorami sprzedawałam na rynku zapiekanki ;) i wyszłam na ludzi ;) A Kołbuc mi wmawia, że nie mam pracy i mam brzydko w moeszkaniu. No spoko góra jest noewykończona ale dół bajka. Siedze teraz na l4 w samej koszuli stopy na płytkach bo podłogówka grzeje aż miło plus kominek w salonie odpalony przy którym grzeje sie kot ( nie jak Ares na łańcuchu i małe koteczki na brudnym podwórku) bajka ;) Ale Kołbuc żyje w alternatywnej rzeczywistości i myśli, że jego lepianka to luksus. Bo jego okolica jest boedna i ludzie żyją w brudzie więc nie ma skali porównawczej. Jest mocno opóźniony i tyle.I ma mentalność bardzo ograniczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps zrozum ze codziennie przez wiekszosc dnia pies biega luzem ma Bude wode jezdzenie chrupki ps nikt sie Nad nim nie znęca ps te wszystkie gościu od homocwela na Pierwszej stronie są twoje to ty pisaleś zrozum to ze wiem ze to ty I nie udawaj innych osob Bo wiem ze te wszystkie komentarze na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps moja okolica nie jest BIEDNA namysłów to bogate miasto w polsce jedno z bogatszych w polsce w dochodzie w przeliczeniu na mieszkanca jest bogaty jak bydgoszcz ps mamy mnostwo pracy w Namysłowie I okolicach pracy nie brakuje wrecz przeciwnie Velux I Diehl w Namysłowie wlasnie sie rozbudowuja widac postepy prac I w przyszlym Roku mają powstac dwa wielkie zaklady pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiat namysłowski to jeden z bogatszych powiatów w polsce zrozum to setki razy ci to pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×