Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klucie w brzuchu po jedzeniu boli mocniej

Polecane posty

Gość gość

witam od moze 4 dni czuje lekkie klucie w brzuchu. Wczesniej bylo mi niedobrze, w sumie tak jest caly czas, ale klucie tez mi doskwiera. Boli mnie zwyczajnie, po zjedzeniu posliku chwile nie boli a potem zazyna jeszcze bardziej... czy ktos wie, co to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być wrzody żołądka,powinien pomóc ranigast a na stałe tylko pozbycie się bakterii helicobacter z żołądka ale najpierw trzeba zrobić na niego testy które można kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy na co ? i w jakiej jest to cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mloda, mam 21 lat, wiec nie wiem czy to wrody :( chociaz kto wie, odkad pamietam mialam problemy z trawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z Okienka 88
Zrób gastroskopię. Ja z kolei mam ciągle sensacji z jelitami. Od roku męczą mnie częste biegunki i wzdęcia. A jak się zdenerwuje to ho ho. Robilam usg i kał na pasożyty. Nic nie wykazało. Pożeram tony laremidu. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z Okienka 88
I teżjestem młoda - 25 lat. Kiedyś miałam podobnie jak Ty. Co zjadłam ból. Dostalam od lekarze deretin, na czynnościowy ból brzucha. Pomogło. Ten ból trwał u mnie jakieś 5 misiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz doprecyzować bo w pytaniu piszesz o zwiększeniu bólu a w dalszym tekście o zmniejszonym bólu po posiłku, to o wrzodach co pisałem dotyczy sytuacji kiedy ból jest mniejszy po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medyk44
A nie możesz po prostu iść do lekarza? Albo spróbować przedtem kropli żołądkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeceniał bym lekarzy,mi przez kilkanaście lat dawali albo leki na robaki albo ranigast w końcu jak sam zacząłem szukać przyczyn w gazetach i necie to się wyleczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmar, zaden lekarz mnie nie przyjal, bo nie ma miejsc. to juz tydzien, byly klucia, wieksze po jedzeniu ! rano wstawalam - klucia, caly dzien klucia, ale po jedzeniu bardziej. od 3 dni chce mi sie wymiotowac, mam odruchy wymiotne. ale nic nie ma ;/ wtf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być wyrostek robaczkowy-ja miałam takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpczuwalabym pewnie silny bol, a mnie klulo kolo zoladka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namu amida Butsu
mnie kiedys bolalo od pcia kawy z ranca, kolejnym razem od czegos innego. Moze to jelita albo nie. idzi do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×