Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgość

Kobieta

Polecane posty

Gość gośćgość

Oj marzy mi się kobieta idealna dla mnie Piękna, zgrabna, wyrozumiała. Taka która potrafi docenić za to kim się jest, a nie co się posiada. Są jeszcze takie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje bycie ma średnią szansę na wykarmienie potencjalnego potomstwa albo przynajmniej życie na godnym poziomie, jeśli bez dzieci idealnie jest, kiedy i on, i ona posiadają i pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenia do garnka nie wlozysz:D,najbardziej romantyczna milosc zacznie sie psuc,jesli nie bedzie co,do gara wsadzic.Ustabilizuj zycie,bo pewnie z mamcia jeszcze mieszkasz,potem rozgladnij sie za kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Nie popadajmy w skrajności, jestem samodzielnym dorosłym facetem z pracą i mam odchowaną Córkę miłe Panie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy mi sie facet przystojny,ktory laczy w Sobie cechy meskosci,wiernosci,lojalnosci.Bierze i daje tyle samo.Sa tacy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która zechce bezrobotnego prawiczka mieszkającego z rodzicami, bez prawa jazdy? No kobietki, dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
gość dziś Ja taki jestem...:-) Wierz lub nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie wierze:D,mezczyzni tacy albo wygineli z mamutami:D albo sa juz zajeci.Kazdy jeden piekne bajki opowiada,chce byc w centrum uwagi innych kobiet,chce miec zone,kochanke,zdzire ale sam w zamian ofiarowywuje tyle,ze jest.Kwiaty kupuje z poczatku,jest szarmacki,uwodzicielski.Potem,to ty babo skacz i sie trudz,zeby wszystko bylo ok.Nigdy nie badz zmeczona,bron boze nie oczekuj rozmowy,bo to dewotyzm.Nie gderaj,nie praw moralow,zawsze sie zgadzaj ze zdaniem:)badz wyrozumiala,kiedy 4razy w tyg wraca podpity,bo przeciez kumple...:Damen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
gość dziś Prawda jest taka, że czego bym nie powiedział to i tak będzie to poddane w wątpliwość :-), tak więc nie będę się wywnętrzał... Masz przykre doświadczenia ale wcale się nie dziwię, takie są statystyki męskiego zachowania które stało się stereotypami i na tym się opierać. Wiedz jednak, że są wyjątki...:-) i trzeba mieć wiarę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Wybaczcie słownik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas kobiety,kiedy idziemy do pubu wypic piwo,lub potanczyc(nie zarwac na numerek)nazywaja kobietami wyzwolonymi:D(wstawilam bez wulgaryzmow),bo przeciez nie wypada.Facet,ktory sie szlaja,lazi do barow,obciera zalana gebe,jest ok,bo jemu wypada.Wiele jest tych stereotypow,a przeciez zyjemy w nowoczesnym niby swiecie.Milosc jest gornolotna i chyba nie mozna zyc z jedna osoba do konca zycia.Ci,co zyja razem jednak,to lacza ich z reguly interesy,czyli majatek,niekiedy dzieci.Chemia w zwiazku szybko mija.Uwarunkowania zewnetrzne u kobiety sie zmieniaja,kiedy rodzi dzieci,potem nazywana jest locha:)i czas obejrzec sie za mloda laska.Ale masz racje,czlowiek to istota naiwna i ciagle zyje zludzeniami,ze tym razem bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybacz, ale kto bedzie chcial faceta z bagazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl taki epizod w moim zyciu..mezczyzna z zobowiazaniami,z nastolatka.Nie mogla zcierpiec,ze tata chce po rozwodzie ulozyc sobie zycie,bo juz nie kocha jej mamy.Dala mi tak popalic,ze nigdy,ale to nigdy wiecej nie chce sie ladowac w taki uklad.Podla,wstretna ,arogancka dziewucha,ktora zniszczyla zwiazek,mimi iz ja jej niczego zlego w zyciu nie zrobilam.Coz,nauczka na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
gość dziś Tzw.doświadczenie życiowe...:-) Jedni go poszukują i biegają po pubach ect.. Inni nie potrzebują lub nie potrafią w ten sposób funkcjonować, jednak opinia publiczna jest bezlitosna i tu masz rację, że takie postrzeganie jest nie uczciwe. Zadziwiające, że zanim przeczytałem Twój post to właśnie o tym myślałem :-). A do gościa o bagażu... Jaki to jest facet z bagażem...? Każdy w pewnym wieku ma jakąś przeszłość....czy to ma go przekreślić, to bez sensu. Jednak szukając odpowiedniej osoby zwraca się uwagę np.na ilość, wiek dzieci i z kim je ma.... Teraz jak moje dziecko jest już dorosłe też chcę kobiety z dorosłym lub prawie dorosłym dzieckiem albo bez...to logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×