Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety! jecie słodycze?

Polecane posty

Gość gość

w sumie słodycze mają same wady dla zdrowia i urody (cukier postarza no i większe ryzyko nadawagi oraz gorsza cera) mając świadomość tego wszystkiego nadal jecie słodycze? ja staram się jak najmniej, teraz zjadłam 1/3 snickersa i mam poczucie, że przesadziłam ;) nastepnym razem może za miesiąc coś podobnego zjem albo za pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara21
Czasami, w rozsądnych ilościach pomagają, cukier też jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że jem. Prawie codziennie, a i tak jestem szczupła. Wszystko można jeść, byle z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jemy, jestem stara i przy kości i docelowo obie umrzemy, a wtedy to naprawdę mało istotne czy będziesz trupem z lepsza od mojej cerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węglowodany są jednym z najlepszych źródeł energii dla naszego organizmu. Najprostszym cukrem jest glukoza, która jest: uniwersalnym paliwem dla większości narządów i tkanek w naszym ciele jedynym źródłem paliwa dla mózgu, krwinek czerwonych i płodu głównym źródłem energii dla naszych mięśni podczas intensywnego treningu. więć cukier powinien być, tylko trzeba pilnować, żeby jak najmniej przetworzony. Ale skoro tego nie wiesz to dojedz tego batonika, może mózg na tym zyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzyści zdrowotne wynikające z jedzenia węglowodanów -oczywiście w rozsądnych ilościach i o jak najnizszym indeksie glikemicznym: Pomagają utrzymać uczucie sytości na dłużej, zmniejszają prawdopodobieństwo przejadania się i podjadania. Obniżają poziom insuliny we krwi, co powoduje większe spalanie tłuszczu w organiźmie. Zmniejszają stężenie trójglicerydów, całkowitego i “złego” cholesterolu (LDL) we krwi. Zwiększają poziom “dobrego” cholesterolu (HDL) we krwi. Zmniejszają ryzyko rozwoju chorób układu krążenia. Zmniejszają ryzyko rozwoju cukrzycy typu II Utrzymują poziom energii na dłużej, poprawiając wydolność fizyczną i psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o intensywnym treningu, a przecież kobiety nie ćwiczą intensywnie więc odradzałbym tego batonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czasu do czasu zjem jakieś cukierki, wafelki śmietankowe czy jakieś ciastko z kremem. Nie jem czekolady, uczulona na nia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier powinien być, owszem, ale cukier Z OWOCÓW a nie przetworzony, biały cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o intensywnym treningu, a przecież kobiety nie ćwiczą intensywnie więc odradzałbym tego batonika. zjedz batonika bo pier..isz, ja jestem kobieta i ćwiczę 9 godzin tygodniowo. I nie doczytałeś , że cukier to jedyne paliwo dla mózgu, co? Za dużo liter na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, wsciekam sie jak w dimu nie ma nic slodkiego. Mam to szczescie ze jem co chce a szczupla jestem od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie potrafię sobie odmówić słodyczy. Czasem mnie tak nachodzi i po prostu wiem, że muszę zjeść coś słodkiego, choć wiem, że nie powinnam. Cóż zróbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starość i tak zanikają wszystkie smaki poza słodkim, więc nawet jak teraz nie jecie to potem będziecie, bo reszta jedzenia będzie jałowa w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz o glukozie a cukier to w połowie glukoza a w połowie FRUKTOZA która obciąza wątrobę (bo tylko tam się metabolizuje) można mieć stłuszczenie wątroby od nadmiaru słodyczy, sama waga nie jest dla mnie wazna bo wiem, że jestem szczupła nawet jak jem sldycze, ale myślę o tym czy cukier przyspiesza zmarszczki (glikacja białek) i myslę o szkodliwości fruktozy, poza tym pryszcze bardzo lubią jak jecie cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem a wiem że nie powinnam staram się jeść słodycze drugi lub co trzeci dzień dziś jeszcze nie jadłam i nie zamierzam, a poza tym. Węglowodany i cukier jest wszędzie, nie trzeba jeść słodycze abu dostarczyc sobie odpoiwednije ilosci węgli ; ) wystarczy chlep, makaron, owoce i juz organizm ma odpoiwednią ilość tego ,,zbawiennego dla mózgu,, składnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je wręcz pochłaniam :(. Kiedy mam stres np pokłócę się z mężem. To straszne bo przykryłam okropnie. Tojest jak uzależnienie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jadam, bo nie lubię. Jedyne co czasami lody, to jakoś mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie jem ciasteczko i piję kawę :-P a zaraz idę sprzątać i uczyć się angola . Do zobaczenia Wspaniali Kafeterianie! :* Podeliberujemy na niezwykle istotne tematy wieczorem! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem rzadko. Cukier zastąpiłam węglowodanami z produktów mącznych i jestem zadowolona. Zniknęły napady wilczego głodu i przybieranie na wadze po jednym większym ciastkowym szaleństwie. NIC TAK NIE TUCZY JAK SŁODYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- masz 100% racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem praktycznie codziennie. Dzień bez słodyczy jest dniem straconym. A dla 1/3 snickersa to by mi się nie chciało papierka rozrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zawsze słoiczek kremu czekoladowego na podorędziu, bo wiem, że bezpieczniej jest to mieć i zjeść łyżeczkę, aniżeli obsesyjnie myśleć o batoniku cały dzień. w trakcie nauki jednak słodycze to rzecz niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33 pozdrawiam kluskobułkomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to cukier postarza? Papierosy to tak, mam kolezanki palaczki w swoim wieku ale ich twarze sa 10 lat starsze ppza tym widac jak na dloni, ale cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×