Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto na ZALUKAJ

Polecane posty

Gość gość

Dzien dobry Mam pytanie Czy ktos jeszcze ma problemy z ogladaniem filmów na tej stronie? Mimo, że konto jest załadowane to od dłuższego czasu filmów nie mozna właczyć. Pojawia się napis ERROR # 105! Próbowałem napisać do nich wiadomość ale znikała po kliknięciu na Wyslij (pojawial sie napis na czerwono) bo nie przepisałem kodu z obrazka ale żadnego kodu z obrazka NIE BYŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich filmów czy o jakiś konkretny chodzi. Ja oglądam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie mam bardzo duze doświadczenie z zalukaj.tv niewykluczając tych nieprzyjemnych. W związku z rzadko działającymi smsami postanowiłem utworzyć usługę . Niestety brakuje automatu do wykonania tych czynności więc poproszę o wyrozumiałość. Zlecenia mogę realizować od PN-PT w ludzkich przedziałach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tak ,ja mam stale kłopoty na zalukaj ,na cda nie ma problemów ,zalukaj tnie i urywa w połowie,masakra. Poza tym na zalukaj nie ma niszowego kina net mam szybki więc na pewno nie nalezy tu szukać winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym zalogowaniu moje odczucie jest mieszane. Takie mydło i powidło co nie znaczy że nie jest lepsze. Mnie taki chaos na stronie głównej odstręcza. Na pewno jak z zalukaj.tv będzie się coś działo to skorzystam. Dziękuję nie wiedziałem o tej alternatywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×