Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koty obsikuja świeże ściany pomocy błagam

Polecane posty

Gość gość

Witam, w domu w którym buduje zostały już tylko wykończeniowe sprawy, gładź, panele itd. Przebywają tam dwa koty -matka -kotka i jej ok. 5 miesięczny synek. Obydwa potrafią korzystać z kuwety. Ale mama małego upatrzyla sobie załatwianie się na piętrze. Robi to na goły beton i ściany otynkowane, niektóre już z gladzia. Kotek załatwiał się do kuwety ale podpatrzyl co robi mama i robi to samo. Co dzień rano jest numer 1 albo numer 2. Jest to dość uciążliwe, bo przecież niedługo będę tam mieszkać a odchodami będzie smierdziec, a co gorsza, będą może sikac dalej w wykończonych już pomieszczeniach. Kotka jest po streylce, kocurek również będzie. Maja dwie kuwety do których również się zalatwiaja, ale nie wyłącznie do nich. Próbowałam psikac "akyszkiem" i lalam duże ilości domestosu na schody tak żeby na górę w ogóle nie wchodziły, ale to nie dało efektów. Kotów w ogóle to nie rusza. Nie wiem już co robić, błagam o pomoc, jak nauczyc koty czystości i jak wymyc pomieszczenia z gołym betonem żeby już nie śmierdzialo. Proszę o pomoc, bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw w te miejsce dodatkowe kuwety, po jakims czasie staraj sie je przesuwac do miejsca docelowego, w ktorym maja sie zalatwiac. a na beton wylej sok z cytryny, bardzo duzo, daj go tez do powachania kotce (z cytryny w rece), to jest ostrzejszy zapach niz akyszek (na moje to tez nie dziala ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuduj kotom ogrzewaną budę na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×