Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkoijh

książki dla 16 latki. JAKIE POLECICIE???????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość lkoijh

ostatnio czytałam ''Przewodnik po chłopcach'' wbrew tytulowi nie jest to ''bzdetna'' lektura, szczególnie spodobała mi się postać Finn'a - artysty o wrażliwym sercu, trochę skrytego w sobie, inteligentnego... książka opowiada o dziewczynie która jest wrażliwa ale daje sobie radę z trudnościami losu, lubiła rozmowy z wspomnianym Finnem, z czego później wywiązała się przyjaźń i zakochanie. Bardzo mnie urzekła, może polecicie jakieś podobne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyneedshelpp
wszystkie częście Pamiętnika Księżniczki- który uwielbiałam zawsze, wszystkie częście Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoijh
I M. Musierowicz utwory też jakieś takie dziecinne trochę mi się wydały, chyba z nich wyrosłam.... a ksiązki typu pamiętnik księżniczki itd. odpadają. nie chcę aby to były książki o księżniczkach czy np. super bogatych chłopakach z wyższych rodzin, tylko o normalnych ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynaście powodów
Autora niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoijh
coś o zwyczajnych problemach zwyczajnych ludzi najlepiej, gdyby był właśnie jakiś młody malarz , czy ktoś kto dobrze rysuje, itd... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyneedshelpp
:D a czytalas pamietnik ksiezniczki ? uwiebiam to bo bohaterka jest cholernie zyciowa, to prawda ze historia troche nie tego, ale np to jak zrobili z tej ksiazki film to jakas porazka! bardzo malo sie zgadza :) a ksiazka zajebista ;) sam styl pisania jest genialny co do stowarzyszenia wedrujacych dzinsow - czytalas? tez polecam :) o 4 przyjaciolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
"Księżniczka" - Zofia Urbanowska Idealnie uczy, jak należy chleb szanować, porządek utrzymywać, miłość prawdziwą znaleźć i uszanować siebie i partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyneedshelpp
albo cos z serii 'nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej malolaty' np... Suma wszystkich smutków albo Kłopoty z chłopakami z tej serii ksiazek jest mnostwo okolo 60 o ile sie nie myle, kazda inna wystarczy isc do pierwszej lepszej biblioteki w miescie i na pewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeminęło z wiatrem, duma i uprzedzenie, szelmostwa niegrzecznej dziewczynki, wichrowe wzgórza miłość w czasach zarazy... hm, trudno mi powiedzieć, co dalej, bo czytuje kryminały, a nie romanse :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynaście powodów
Dziewczyna popełnia samobójstw,zostawia kasety magnetofonowe na których jest opisane tytułowe Trzynaście powodów,oraz listę osób,listę osób do których kieruje swoje słowa,zostawia też "obserwatora",pilnującego,by kasety trafiły kolejno do owych osób(zdaniem dziewczyny winnych jej decyzji).Jeśli ktoś nie odsłucha prawda zostanie ujawniona.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie nastka
Polecam ksiazki Pani Krystyny Sieckiej - przeczytalam mnostwo Jej dziel, sa wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUY
Polecam rozowa wersje Bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help ajuda
W "S.W.Dż" Lena (jedna z głównych bohaterek)jest wrażliwą malarką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie nastka
Siesickiej oczywiscie, sorry za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoijh
dziękuję, a polecicie jakieś o skryttych chłopakach???? :D nie wiem czemu ale uwielbiam takich :D, wrażliwych i inteligentnych ale tajemniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie nastka
No moze nie dziela, ale w sam raz dla nastolatki:) mnie sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyneedshelpp
a czytaliście kiedyś ' smak świeżych malin' izabeli sowy? lepszej ksiazki nie czytalam :) smieszna i zyciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................k
książki Izabeli Sowy: Smak świeżych malin, Cierpkość wiśni, Herbatniki z jagodami, Zielone Jabłuszko super książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd
Kolloch, Brigitte Dziennik bulimiczki / Frey, Jana (1969- ). Odlot na samo dno :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, jakie książki mniej więcej lubisz, ale myślę, że powinno Ci się spodobać "Dziedzictwo mroku" Bree Despain. O miłości między młodą dziewczyną a przystojnym facetem, który okazuje się być... wilkołakiem. Przyjemna lektura, zwłaszcza na długie, zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfg
Saga Zmierzch i Pamietniki Wampirow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę w innym stylu, ale genialne książki które uwielbiam to cała seria "Jutro". Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda rayla
Saga o Ludziach Lodu:D:D:d Jezdziec Miedziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Kochanek lady Chatterley" Lawrence'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaka jest, czy dziecinna jeszcze, czy poważna. ja byłam raczej z tych poważnych i pamiętam, jak mnie strasznie denerwowało, kiedy dostawałam jakieś bzdurne, kiepskie książki niby dla młodzieży, takie typu "Zmierzch", których potem i tak nie czytałam. więc to zależy od osoby, a nie wieku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MUSIEROWICZOWEJ książki są bardzo fajne. Prze czytaj całą jeżycjadę. saga o ludziach lodu też fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×