Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jula0212

Którego wybrać?

Polecane posty

Hej, mam mały problem. Spotykam się z chłopakiem, dajmy na to, Pawłem. Paweł jest starszy, przystojny, inteligenty. Jest dżentelmenem.. studiuje, jest z dobrego domu. Wiadomo minusy też ma ale więcej plusów. Naprawdę dobra partia, ze tak brzydko go określę. Jest dla mnie ważny i cudownie czuje się w jego towarzystwie. Czekam na każdy weekend aby się tylko z nim zobaczyć (no jak to student.. tydzień zajęty). Niestety jest w moim życiu jeszcze taki, dajmy na to, Piotrek. Z Piotrkiem się kiedyś spotykałam, ale zostawił mnie dla mojej przyjaciółki. Teraz się rozstali. Powiedział mi w oczy całą sytuację, opisał ją, mnie... Jesteśmy przyjaciółmi, nie mamy do siebie żalu. Problem w tym, że on się teraz cholernie stara, na każdym kroku pokazuje mi, że popełnił wtedy błąd, wiem, ze mnie kocha.. On również jest miły, uroczy, przystojny, szanuje kobiety... Żaden z nich nie jest bad boyem, są dobrymi chłopakami.. takimi do rany przyłóż, nie jedna by chciała takich facetów mieć. Tylko właśnie tu jest problem... Spotykam się z Pawłem ( 6 miesięcy, ale oficjalnie jeszcze parą nie jesteśmy) i przyjaźnie z Piotrkiem.. Boję się i strasznie się przed tym bronie, ze jednak Piotrek nie jest mi obojętny i zaczynam coś do niego czuć.. Wiem, że nie można kochać dwóch facetów naraz, wież, ze to jest złe... pewnie pomyślicie o mnie źle ale to są tak dobrzy faceci.. nie wiem co mam robić... Zacząć nową podróż, której jeszcze nie spotkałam z Pawłem czy zaryzykować i wybrać się w podróż z Piotrkiem, któremu nieco mniej ufam ze względu na tamten incydent.. Paweł jest cudowny ale Piotrek się tak stara.. Mam mętlik w głowie a obiecałam sobie, ze Piotrek nie wpieprzy się znów w moje życie. Idealni faceci a ja przecież jedna... PAWEŁ JEST LEPSZĄ PARTIĄ ( nie chce tak mówić, ale to jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy) ALE PIOTREK TO TAKI SUPER CHŁOPAK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×