Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KUKIZ NA PREZYDENTA

Polecane posty

Gość gość

Zapoznajcie się z programem Kukiza. Głosujmy na niego! Nie dajmy się zmanipulować sondażom CBOSU, które są nierzetelne. Spójrzcie, kto zasiada w ich radzie. Kukiz może zmienić Polskę na lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa kukiz to niech se maryche zajara i pioseneczke zaśpiewa, tyle to on potrafi, a nie do polityki sie pchać cwaniak jeden, tak pyerdolić 3 po 3 to każdy potrafi, a jak przyjdzie co do czego to ten czlowiek na niczym sie nie zna, jak to wszystko funkcjonuje itp zaraz powiesz, ze ma od tego doradców, no jasne qrwa, tak jak ten niedorajda Duda, który twierdzi ze dopiero po wyborach usiądzie z doradcami i będą 'radzić' haha debil jeden z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś obejrzał(a) jakiś wywiad, zauważył(a)byś, że facet jest ogarnięty, inteligentny, a przede wszystkim jest patriotą. Nie jest wmieszany w żadne układy, wywodzi się z porządnej rodziny i taką też stworzył. Skończył prawo i administrację. Kiedyś doświadczenia trzeba nabrać. A wolę głosować na kogoś, kto tego doświadczenia nie ma, ale komu będzie zależało na jak najlepszym prowadzeniu (tak prowadzeniu, bo będzie dla nas-obywateli), a nie na doświadczonych cwaniaków, którzy tę Polskę rozkradają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR Madzia Ogórek
nie stety nie. nie zakisił ogórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem przeciw Kukizowi, jako kandydat antysystemowy jest ok i takich szanuje, ale jednak od dawna jestem za Korwinem, dobrze by było gdyby obaj panowie się dogadali i do wyborów parlamentarnych przystąpili wspólnie, wtedy można liczyć na 12-15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U k***ina przeraża mnie to, że jest zbyt radykalny w niektórych jego poglądach, ale wolę zdecydowanie jego niż Komor***** Braun jest ok, ale za małe poparcie niestety. Kukiz to wreszcie kandydat, na którego CHCĘ głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenzura, nie wiadomo w jakim celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz na prezydenta a Doda -królowa polski na ministrę -premierzyce. górniak ministrą komunikacji steczkowska ministrą edukacji a Kozidrak finansów mozil ministrem spraw zagranicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za kukizem! i chociaz prezydent moze naprawde bardzo niewiele, to tragedia bylaby wygrana komorowskiego! nie dopuscmy do tego! kukiz na prezydenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ronald R. grywał w westernach, a jakoś został prezydentem USA i chyba nie był w tym najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzisz ,że jest różnica między kukizem doda? Od zawsze głosił patriotyczne hasła. Poza tym kukiz jest wykształcony, inteligentny i ma coś do powiedzenia. Mało tego bardzo sensowne poglądy. Muzyka zajmuje się hobbystycznie. Zresztą teksty dotyczące min. sytuacji w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukiz jest przecież alkoholikiem i narkotyki bierze, nie chce się wstydzić za swojego Prezydenta, już dość wstydu przez chlanie i 'choroby filipińskie' było przez Kwaśniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie błędy stylistyczne wzdaniach,ale słownik w telefonie mi wszystko zmienia po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz miał problemy, obecnie nie pije. Nie bierze narkotyków. Sprawdź porządnie źródła,zanim skorzystasz i podasz nieprawdziwe informacje. Media go na takiego kreują, bo chce rozbić te klike, która rozkradal Polskę i przez którą są takie układy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Chyba na niego zagłosuję. Daj mi jeszcze więcej argumentów, to na niego na pewno zagłosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPiS to Dno i kilometr mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie o tym, że w oświadczeniu majątkowym Kukiza wiszą zayebiście duże długi? a wy naiwniacy myślicie, że on z 'misją' i z dobroci serca dla zmiany kraju chce dojść do władzy :D g****o prawda, dobrze wie, ze na stołku niezłą mamone będzie kręcił, jako muzyk i artysta już sie skończył, z tego juz dochodu nie ma więc kombinuje by sie na stołek wepchać i doić kase, a żeby to osiągnąć to zgrywa antysystemowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce poprawić sytuację matek,które opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi . Jest przeciw prywatyzacji lasów. Chce wykorzystać potencjał Polski i jej zasobów,tj. kopalnie, wcześniej wspomniane lasy,które są powodem zazdrości reszty europejskich krajów, a które po i SLD chciało sprywatyzować. Ponadto jego głównym postulatem są jowy,czyli jednomandatowe okręgi wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz,że wszystkie pieniądze, które otrzymuje za to,że jest radnym przekazuje fundacji? Gwarantuje ci,ze gościu chce dla Polski jak najlepiej i na pewno nie robi tego dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego,że nie ma dużego zaplecza finansowego sam się przyznaje. Ale przynajmniej jego kampania nie jest fundowana z pieniędzy obywateli, tak jak w przypadku bronkobusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demokrację bezpośrednią popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne nieprawdziwe informacje. Jego płyta sika i honor została nagrodzona złota płyta. Tylko,że jak powiedział w wywiadzie, sony wreczylo mu ją na ulicy,bo chcą się odciąć od kogoś, kto nie popiera tego systemu. Poczytaj wywiady. Także jeśli nawet się skończył jako artysta,to tylko dlatego ze ktos go przyblokowal,a nie dlatego,że ludzie go nie chcą słuchać,albo brak mu weny. Jest spoza układu i to się władzy nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JKM też finansuje kampanie z wpłat obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajmy człowiekowi szanse, jak się nie spodoba, w następnych wyborach wybierzemy kogoś innego. Ale wybierając PIS, PO,SLD nie dość,że nic się nie zmieni,to będzie gorzej. Dajmy szanse niezależnemu kandydatowi, a nie komuś,kto w polityce jest kupę lat i tylko zmienia nazwę partii, nie zmieniając nic w tym kraju, a jedynie wpedzajac go w większe długi i konflikty miedzykrajowe i wewnątrzkrajowe . Kukiz naprawdę jest prawym facetem,trzyma się swoich poglądów, jest rozsądny i nie nawieje z Polski w ewentualnego konfliktu zbrojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w razie ewentualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mu na tym, żeby Polacy, którzy wyjechali z Polski za pracą, mogli wrócić tutaj, do swoich rodzin i godnie żyć w kraju, który opuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie, ale Kukiz również działa na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz ludzi bezdomnych. Za tą działalność otrzymał Order Uśmiechu i Medal Fundacji Brata Alberta. Nie mogłam patrzeć na ten kpiący uśmieszek Anny Muchy, gdy o tym powiedział. Widać, że babsko mało kumate i nieempatyczne. Ładnie ją na koniec zgasił. Polecam obejrzeć wywiad. Fragment, o którym wspomniałam zaczyna się od min 3.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi śmierdzi w tych sondażach. Wierzyć mi się nie chce, że Bronek by prowadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja do kwadratu Prezydent ogłasza wybory prezydenckie po to aby je wygrać :) Mam pomysł Powinni zrobić egzaminy politykom z wszystkich obowiązujących ustaw w Polsce nie zdasz to wypad na szczaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×