Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zber ale nie zalogowany

Laski mam pytanie odnosnie tego jasnego garniaczka

Polecane posty

Gość zber ale nie zalogowany

co myślicie? pasuje dla takiego gamonia jak ja? :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w nim idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak konkretnie to nigdzie, ale lubie nietuzinkowy styl, a teraz dostałem takie czerwone cabrio do testow to fajnie będzie mi pasowal... :) tylko boje się ze będzie się brudzil. piekna pogoda na polnocy polski, do tego mam za tydzień party na mazurach. może się przyda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja lubię czarne koszule :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś Zberuchu wymyślił kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropny. Garnitury sa ladne tylko wtedy jak maja ciemny kolor. A tak bedziesz wygladal jakbys sie urwal z lat 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie? kurde, chyba jednak będę musial wziąć pod uwagę wasze krytyczne zdanie ale serio mi się podobal. takim wloskim, neapolitańskim stylem zalatuje. akurat na wypad nad jakas nadmorska miejscowość.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasny gajer to wioska, chyba że na piknik. Widziałeś poważnego biznesmena w jasnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież w polszy to ludzie tylko czarne kupuja. nawet ciężko w sklepach cos innego znaleźć żeby jakies fajne szarości czy kratki były. a ja z racji zawodu lubie bawic się trochę kolorami. no ale spoko, uważacie ze wiocha to nie kupie. ale zerknij jak to fajeni wygląda. szkoda ze u nas tak nie chodza... http://www.pittimmagine.com/mediaObject/corporate/fairs/Pitti-Uomo/Home-Page/2015/giugno/HF-uomo/PI_HF_LIVE_UOMO88_chiusura_3_ENG-min/resolutions/res-1920x1400/PI_HF_LIVE_UOMO88_chiusura_3_ENG-min.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygląda to źle. Tak jak ktoś wyżej napisał: wieś tanczy i śpiewa :O a co do tych fot - dla mnie to faceci, którzy na siłe chcą być modni, fajni i trendy. A ładnie to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet z racji zawodu chodzi do pracy w ciemnym garniturze i jest tak sexowny, ze po prostu rano mam ochotę zedrzeć z niego ten garniturek :D ale gdyby założył jasny, albo któryś z tych garniaków z fot co wstawiłeś linki.. to bym go chyba wyśmiała. To jest totalnie aseksualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie? a zobacz jeszcze to bo może wolisz starszych... http://image.thefashionisto.com/wp-content/uploads/2014/10/Nick-Wooster-GQ-Taiwan-Photo-Shoot-002.jpg wiesz ilez można mieć ciemnych garniakow. granatow mam już cala szafe z roznymi kratami, paskami, takie i siakie, teraz chciałem lniany i jasny. być może cos w szarości ale tez jasne i sportowe. nie wiem, jak masz inny fajny pomysl to możesz podrzucić linka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wole starszych, mój facet ma 33 lata :D ostatnia fota fatalna. To jest po prostu dla mnie aseksualne i zabawne :) uwielbiam facetów w gajerkach, ale tylko w ciemnych. Ale to tylko moje zdanie, wiadomo że ludzie mają różne preferencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ilez można mieć ciemnych. gdyby miał kolejny taki kupować to chyba bym nie chciał... :) ale gdyby trafilo się cos lekkiego, przewiewnego i jasnego w fajna kratke... ;) kurde bral bym od razu :P nawet gdyby miał lezec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie kup, ale nie licz że będziesz miał branie jak go założysz :P najlepszy garnitur jest granatowy mmmmm :D Nie ma nic sexowniejszego niż facet w garniturze :) jakbym miała wymienić cechy seksi faceta to tak: 1. W gajerku :P 2. Kochający zwierzeta i rozczulajacy się nad własnym psem/kotem, to jest przeurocze 3. Czytajacy ksiażki 4. Intelignetny Kolejnosć przypadkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe :P a wy myślicie ze faceci to wszystko robia po to żeby mieć "branie" a nie po to żeby czuc się "swietnie". mysle ze gdyby kolor był bardziej wpadający w szarość niż krem to bym kupil. a pare fotek w granatowym garniaczku tez moglbym ci wyslac :P ciekawe co bys powiedziała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×