Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie porównują tatuaże do samookaleczenia

Polecane posty

Gość gość

ale już zrobić sobie sztuczny biust czy wstrzyknąć coś w twarz to bardzo chętnie i nie ma w tym nic dziwnego :D Niektórym się coś strasznie poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
tylko kretyni tak porównują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
ja uwielbiam moje tatuaże,ciągle chcę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię i nie rozumiem czemu nikt nie nazywa samookaleczeniem operacji plastycznych albo wstrzykiwania trucizny w mięśnie twarzy, a tatuaże już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
albo porównują profesjonalne tatuaże do tych wykonanych u kolegi w piwnicy,chyba też nie mają pojęcia ile takie profesjonalne tatuaże kosztują bo niektórzy twierdzą ,że taki tatuaż może zrobić sobie każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże ponieważ oszpecaja ciało to forma okaleczenia.Jak mozna samemu sobie zrobić jakiś rysunek i całe zycie z tym chodzić ?Śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych którzy sobie je robią to forma ozdoby, więc ulepszają w ten sposób swoje ciała. Więc to nie jest okaleczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie robi tatuazu z myślą "a teraz wydam tysiaka żeby się oszpecić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kobiet ma makijaż permanentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż robił osoby chore psychicznie! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdanie nie ma sensu, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi chirurgii plastycznej czy makijaz permanentny robia ludzie, ktorzy chca sie zblizyc do klasycznego kanonu piekna, chca poprawic urodę. Tak , jak ci , co sie lecza chca poprawic zdrowie. A tatuaz jest na skorze czyms obcym, bo w naturze, nawet najpiekniejszej, go nie ma. Taka róznica. A ze jest ryzyko w operacjach plastycznych to juz zupelnie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to oszpecenie ciała. A usuwanie jest trudniejsze i więcej boli! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaż to ozdoba więc po co usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanon piękna się zmienia, to co chcą zrobić to zbliżyć się do kanonu piękna którym im odpowiada. Ja swoje ciało i twarz lubię, ale podobają mi się tatuaże. I one są dużo mnie inwazyjne niż operacje bo nie zmieniam sobie kształtu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam o klasycznym, naturalnym kanonie piekna, niezaleznie od chwilowej mody. A gladka, zdrowa skóra bez skazy do takiego od wieków należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to jest klasyczny? Taki nie istnieje, wystarczy popatrzeć na kobiety przedstawiane jako idealne w sztuce. Więc sie trochę wygłupiłaś. No i skórę bez skazy można mieć mając tatuaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyczny, zgodny z naturą. Od wiekow cechy uznawane za najbardziej pożądane u kobiet ( bo podswiadomie takie kobiety mialy byc zdrowe i plodne, czyli przedluzac gatunek ) to duze piersi, szerokie biodra, zdrowe włosy , czerwone usta i gładka cera, I nie ja to wymyslilam, wystarczy poczytac zrodla fachowe w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nazwij rzeczy po imieniu czyli nadwaga (bo kiedyś to oznaczało zdrowie zimą), jasne wlosy (w europie) i w żadnym wypadku nie czerwone usta (takie mają tylko wymalowane dzi...kobiety lekkich obyczajów). Strasznie mnie irytuje kiedy ludzie naciągają fakty :) Właśnie, poczytaj źródła na ten temat bo zwyczajnie pieprzysz od rzeczy. W pewnym momencie były też modne opadające powieki i skóra tak blada, że kobiety domalowywały sobie żyły na pudrze :) No i jak ten "ideał" który sobie wymyśliłaś ma się do sztucznych balonów, odsysania tłuszczu z tyłka i napompowanych ust? Co wspólnego z piękną cerą ma wycinanie kawałka nosa? Albo paraliżowanie mięśni botoksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, łopatologicznie chocby w wikipedi pod haslem atrakcyjnosc fizyczna , wymieniono uniwersalne cechy na przestrzeni wiekow i w roznych kulturach wraz z uzasadnieniem ( w tym czysta ,zdrowa cera). Jak cie brzydzi wiipedia, zauwaz, jest tam wiele odnosnikow do powaznych naukowych źrodel, możęsz poczytać. Czerwone- naturalne (nie dzięki szmince), usta swiadczyly o zdrowiu . https://pl.wikipedia.org/wiki/Atrakcyjno%C5%9B%C4%87_fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadna z tych cech nie jest wykluczona poprzez posiadanie tatuaży i nie mają nic wspólnego z operacjami jakimi poddają się kobiety teraz :) Już ci chyba z tej stopy nic nie zostało...tyle strzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieto, łopatologicznie chocby w wikipedi pod haslem atrakcyjnosc fizyczna , wymieniono uniwersalne cechy na przestrzeni wiekow i w roznych kulturach wraz z uzasadnieniem ( w tym czysta ,zdrowa cera). Jak cie brzydzi wiipedia, zauwaz, jest tam wiele odnosnikow do powaznych naukowych źrodel, możęsz poczytać. Czerwone- naturalne (nie dzięki szmince), usta swiadczyly o zdrowiu . https://pl.wikipedia.org/wiki/Atrakcyjno%C5%9 B%C4%87_fizyczna X x Racja. Dlatego niektóre z kobiet nie chcą się oszcpecać kreskówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Ludzie mają potrzebę podbijania atrakcyjności stąd te operacje i tatuaże. W sumie na to samo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie do konca. Tatuaze jednak nie maja na celu zmienic twarzy. Jak juz to czasami ludzie zakrywaja nimi szpecace blizny, ale to maly procent. Czasem zastanawiam sie kto pisze w tych tematach. Rozumiem zle dobrane argumenty, ale zle dobrane slowa? Kreskowka na skorze...to byloby ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michal, a ty sam nie jesteś czasem patologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×