Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie ludziowstręt do klientów?

Polecane posty

Gość gość

Pracuję na stacji benzynowej i powystrzelałabym wszystkich idiotów... Zachowujecie się strasznie, nie można was szybko obsłużyć bo godzinę szukacie pieniędzy w portfelu, w torebce. Do tego na chama podchodzicie do kasy a ja nawet wody się nie mogę napić i suszy mnie w taki upał. Do tego głupie pytania zadajecie np pytam jaki sos do hot-dogów to przed wami są napisane wszystkie sosy a wy - a jakie są? No ręce opadają! Do tego myję witrynę a do mnie idiota podchodzi i podaje blacki energetyki a ja do niego czy widzi pan tutaj żeby była kasa? No chorzy ludzi. Do tego idioci czyli regionalni nam tyle dają pracy że przy klientach nie da się wyrobić do końca swoich godzin a pracuje 8 godzin... Przypały zdarzają się częste ale nie którzy to po prostu już przerastają samych siebie np Czy jest chleb? No ręce opadają bo zamiast zakupy w sklepie to robią na stacji. Ludzie to stacja benzynowa więc nie pytajcie sprzedawcy czemu tak drogo!! Burżuazja k/u/r/w/a a niby was nie stać na paliwo a was jest milion w ciągu dnia i nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kiedyś w miejscu gdzie miałam kontakt z ludzmi i fakt, co dziesiąta osoba była niedorozwinięta, glupia, denerwujaca :D najgorzej mają chyba kasjerki, czasami widze jakie ludzie teksty walą, zwracają uwage kasjerce ze kolejka jest, ze co tak wolno masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dziesiąta jest normalna chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ludziowstręt haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda kretynów... już nie długo i odchodzę :D po wakacjach idę pracować do biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×