Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mały biust równa się babochłop ? Myślę że tak, prawda ?

Polecane posty

Gość gość

Deski pewnie napiszą że nie a ich tu dużo, prawdziwa kobieta ma duży biust i naturalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASZ RACJĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
najważniejsze aby była głęboka vagina a twarz i tzytzki w czasie bzykania kobiety można zawsze zasłonić sianem albo gazetą i w czasie pukania poczytać wiadomości z gazety wyborczej albo innego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard_szybki dziś biust jest równie ważny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Duży biust=prawdziwa kobieta penis min 18cm=prawdziwy męzczyzna. Powinniśmy powiedziec stop babochłopom i pedałkom z małymi penisami, bo się rozpanoszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mały i najwyraźniej podrywają mnie pedały. Mam spore powodzenie u facetów i jednego stałego od 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biust nie gra roli, duzy tylek to KOBIECOSC! zobacz jak sa zbudowane BRAZYLIJKI glabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też małe cycki mam i muszę się ukrywać przed wielbicielami wiec ...a duży fiut mnie boli wiec to drugie wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś MASZ RACJĘ ! gość dziś prawdziwa kobieta ma duży biust ! gość dziś prawdziwa kobieta ma duży biust !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj prawdziwa kobieta ma duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś mięsem to tak,już się uspokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem ale prawdziwa kobieta ma duży biust !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo to przeżywasz,zdradzono cie czy ci nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spory tyłek, szerokie biodra, wąską talię, do tego łagodne rysy twarzy, wysoki głos, nie jestem wysoka, biustu wielkiego nie mam, ale chyba za dużo typowo babskich cech jak na to bym miała czuć się babochłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołdun_z_polski
wypierzielajcie na bambus liście pompować , co chcecie, czego chcecie , czy normalna dziewczyna z AA , czyli płaska zupełnie ma się rzucać na tory pod Inter City , SPADAJCIE z takimi odkryciami patafiany , każdej dziewczynie urosną tzytzki po urodzeniu dziecka , co za debile tu piszą ? xxxx dziewczyno z AA , przytulam i miej głęboko w zadku takie wpisy idiotów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawdziwa kobieta ma duży biust ! głos niski jest dziecinny lepszy jest ciepły ale kobiecy a nie męski, niski wzrost jest dziecinny wysoki jest kobiecy bo wtedy kobieta ma długie nogi ale nie bardzo wysoki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś kobietą autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołdun_z_polski dziś napisał mężczyzna z małym penisem , kobietom po porodzie nie rośnie biust to stereotyp jest trochę większy przez chwilę gdy jest w nich mleko ale takie piersi są ohydne bo mleko się z nich leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli tak to powinny Cię interesować TYLKO fiuty a nie cycki innych babek ,a jeśli interesują znaczy że chcesz schować kompleksy w cyckach swoich ,nie da się kochać samych cyców dobrze to wiesz,można się pieprzyć z trzy lata a potem nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem mężczyzną , kobieta z małym biustem mnie rzuciła i dlatego uważam że prawdziwa kobieta ma duży biust i prawdziwy mężczyzna ma dużego penisa , tą pseudo kobietom nie ma się co przejmować . mam na oku prawdziwą kobietę z dużym biustem i jest o wiele ładniejsza z twarzy itd , rzuciła mnie bo niby z tamtą filtrowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawdziwa kobieta ma duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaki
gość dziś gość dziś prawdziwa kobieta ma duży biust ! głos niski jest dziecinny lepszy jest ciepły ale kobiecy a nie męski, niski wzrost jest dziecinny wysoki jest kobiecy bo wtedy kobieta ma długie nogi ale nie bardzo wysoki, xxxxx już miałem kontakt nawet płciowy z hermafrodytą , chyba wiecie jak wygląda hermafrodyta , jeżeli jesteś ciekawy , jak wygląda biust AA hermafrodyty to tu napiszę , czy życzysz sobie fotki jej genitaliów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację bo większość kobiet tu pisze że ma mały biust a prawdziwa kobieta ma duży biust , deski piszą głupoty , nie ma sensu z nimi dyskutować, biust to atrybut kobiecości facet tego nie ma wiec to oczywiste że prawdziwa kobieta ma duży biust a mały biust mają babochłopy, dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaska cie rzuciła i przeżywasz a co zrobisz jak cycolina Cię rzuci ? skreślisz wszystkie baby,i co ci zostanie? nie wpadaj w skrajności koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzaki dziś nic nie rozumiem , spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak mnie rzuci to trudno ja ją też mogę rzucić, już pisałem biust to atrybut kobiecości bo facet tego nie ma wiec prawdziwa kobieta ma duży biust a mały mają babochłopy, dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDZIWA KOBIETA MA DUŻY BIUST ! BIUST TO ATRYBUT KOBIECOŚCI BO JEST INTYMNY, FACET TEGO NIE MA ! MAŁY BIUST MAJĄ BABOCHŁOPU I DZIECI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×