Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mały biust równa się babochłop ? Myślę że tak, prawda ?

Polecane posty

Gość gość
PRAWDZIWA KOBIETA TO TAKA KTÓRA : - UBIERA SIĘ KOBIECO - MA DUŻY BIUST ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - MA DUŻE BIODRA - MA DUŻĄ PUPĘ - JEST WYSOKA, CZYLI MA DŁUGIE NOGI ALE NIE BARDZO WYSOKA CZYLI NIE NP KOŁO 190 CM ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - NIE JEST UMIEŚNIONA - MA CIEPŁY GŁOS - MA TALIĘ - MA IDEALNĄ WAGĘ - MALUJE SIĘ, GOLI - MA DŁUGĄ I CIASNĄ - JEST DOBRA W ŁÓŻKU JEŚLI KOBIETA NIE SPEŁNIA JEDNEGO Z WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW OZNACZA TO ŻE JEST BABOCHŁOPEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [00:52 nie masz racji, piszesz głupoty bo jesteś babochłopem RAWDZIWA KOBIETA TO TAKA KTÓRA : - UBIERA SIĘ KOBIECO - MA DUŻY BIUST ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - MA DUŻE BIODRA - MA DUŻĄ PUPĘ - JEST WYSOKA, CZYLI MA DŁUGIE NOGI ALE NIE BARDZO WYSOKA CZYLI NIE NP KOŁO 190 CM ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - NIE JEST UMIEŚNIONA - MA CIEPŁY GŁOS - MA TALIĘ - MA IDEALNĄ WAGĘ - MALUJE SIĘ, GOLI - MA DŁUGĄ I CIASNĄ - JEST DOBRA W ŁÓŻKU JEŚLI KOBIETA NIE SPEŁNIA JEDNEGO Z WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW OZNACZA TO ŻE JEST BABOCHŁOPEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To według tych kryteriów chyba tylko kobiety-roboty są prawdziwymi kobietami, gratuluję umiejętności dochodzenia do iście absurdalnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołdun_z_polski
no dobra dziewczyny , szkoda czasu na głupoty , zobaczcie , popatrzcie na siebie i na swoje koleżanki , najczęściej mężatką jest dziewczyna o wzroście max. 168 cm. o wadze takiej , aby facet wziął kobietę na ręce i przeniósł przez próg izby , gdy waga kobiety przekracza 60 kg to facet sobie nie poradzi i może kobietę 'upuścić' , więc fajnie jest aby kobieta nie ważyła więcej , ponad 60 kg , tu na forum NIGDY W ŻYCIU nie poruszono tematu , ile mogą ważyć tzytzki rozmiaru C lub D albo E ale to zawsze dodaje kilogramów , czy kobieta z rozmiarem D może się podobać ? czy kobieta z rozmiarem D zastanawia się czasem , jak i w jaki sposób umożliwić facetowi aby dostał się do vaginy kobiety , która ma rozmiar tzytzków D ? z kobietą płaską , która posiada ROZMIAR AA lub B jest prosta piłka , lekko unosi nogi na boki i już można bzykać , jest szybka i pomaga facetowi , współpracuje a kobieta z rozmiarem DD to jak słonica, jak pasztetowa się porusza , zanim pokaże vagine to facetowi kindybał opadnie i powie , idę spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDZIWA KOBIETA TO TAKA KTÓRA : - UBIERA SIĘ KOBIECO - MA DUŻY BIUST ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - MA DUŻE BIODRA - MA DUŻĄ PUPĘ - JEST WYSOKA, CZYLI MA DŁUGIE NOGI ALE NIE BARDZO WYSOKA CZYLI NIE NP KOŁO 190 CM ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - NIE JEST UMIEŚNIONA - MA CIEPŁY GŁOS - MA TALIĘ - MA IDEALNĄ WAGĘ - MALUJE SIĘ, GOLI - MA DŁUGĄ I CIASNĄ - JEST DOBRA W ŁÓŻKU JEŚLI KOBIETA NIE SPEŁNIA JEDNEGO Z WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW OZNACZA TO ŻE JEST BABOCHŁOPEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołdun_z_polski dziś haha gratuluje głupoty ! wiele kobiet ma duży biust i nie ma nawagi ! przeciętny młody polak ma ponad 180 cm a nam facetom podobają się kobiety 10 cm od nas niższe czyli takie co mają ponad 170 cm bo są kobiece a nie dziecinne mają długie nogi, moja ciocia ma 168 cm i nie miała nigdy ślubu jest starą panną ma 60 lat i moja koleżnka też ma taki wzrost i jest sama a moja mama ma ponad 170 i miała ślub, tata ma 182 i moja koleżanka ma 175 i ma chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś są kobiety które spełniają te warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOAUTORA
AUTORZE I INNI WIDZĘ ŻE Z BIOLOGI MIELIŚCIE JEDYNKĘ BO PŁEĆ ZALEŻY TYLKO OD HORMONÓW I NARZĄDÓW PŁCIOWYCH ! OD ROZMIARU BIUSTU , WZROSTU, WAGI ITD NIE ZALEŻY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołdun_z_polski
gość dziś zobaczymy i popatrzymy na dziewczyny , czy będą kusić facetów w bardzo krótkich sukienkach mini , jakie kolory szminki zastosują , czy zgodnie z obowiązującą modą 'zapomną' wskoczyć w bieliznę , czy przypadkiem pokażą pięknego i zadbanego boberka pod sukienką , te wszystkie aspekty będą brane pod uwagę , zanim kobieta zostanie 'poderwana' i zaproszona na kawę , nawet z widocznym AA pod sukienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kołdun_z_polski dziś nie piszę z tobą bo jesteś babochłopem pewnie masz małego penisa i mały wzrost, pewnie mniej niż 15 cm i mniej niż ponad 180 cm i zero siły, kondycji i charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOAUTORA
AUTORZE I INNI WIDZĘ ŻE Z BIOLOGI MIELIŚCIE JEDYNKĘ BO PŁEĆ ZALEŻY TYLKO OD HORMONÓW I NARZĄDÓW PŁCIOWYCH ! OD ROZMIARU BIUSTU , WZROSTU, WAGI ITD NIE ZALEŻY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś MASZ RACJĘ ! NIE MA SENSU PISAĆ W TYM TEMACIE BO AUTOR JEST TR)OL I WIELU LUDZI KTÓRZY PISZĄ KOMENTARZE TEŻ SĄ TR)OLAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie kobiecość to raczej niższy niż wyższy wzrost, to facet ma być wysoki i postawny przez testosteron, a kobieta najlepiej drobna i delikatna, subtelna, a babochłop jest duży i barczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołdun polski
gość dziś kołdun_z_polski dziś nie piszę z tobą bo jesteś babochłopem pewnie masz małego penisa i mały wzrost, pewnie mniej niż 15 cm i mniej niż ponad 180 cm i zero siły, kondycji i charakteru xxxxx jasne, wszystko rozumiem, przecież masz ma pani chorą prostatę , nie wiadomo , czy się nadaje do leczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babochłop, dla mnie, kobiety, kojarzy się z...kobietą zachowującą się jak facet. Ale taki facet prawie oblech. Wiecznie w spodniach, gruby głos, wulgarna, głośna, z tłustym włosami, zaniedbana, chodząca krokiem wojskowym, cały rok w trampkach, trąbiaca piwo jak wodę, itp. Taka antykobieta. Mały biust? Sama mam taki:) Mojemu mężczyźnie się podoba, jak i wiele innych rzeczy:) Na starość nie obwisa, zawsze jędrny, stanik się nie wrzyna. Parę lat chodziłam bez stanika..:) Bo tak mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś WYSOKI WZROST ŚWIADCZY O KOBIECOŚCI BO INNY JEST DZIECINNY , WYSOKA KOBIETA MA DŁUGIE NOGI, CHODZI MI O WZROST WYSOKI CZYLI PONAD 170 CM NIE CHODZI MI O WZROST BARDZO WYSOKI CZYLI KOŁO 190 CM . MĘŻCZYZNA POWINIEN BYĆ WYSOKI CZYLI MIEĆ PONAD 185 CM I WZROST NIE ZALEŻY OD TESTOSTERONU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, nie prawda, znam osobiscie w mojej rodzinie kobiete, która ma dość duzy biust, ale : Ma też niezbyt ładna twarz, wiecznie jest ścieta na krotko, jest wysoka i grubej kości, nigdy sie nie maluje, nie ubiera sie kobieco tylko tak byleby wygodnie i to jest niestety taki troche babochlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:22- cos mi sie wydaje ,ze masz kompleksy na punkcie swojego wysokiego wzrostu :) A są amatorzy tez filigranowych jak japonki np, ale nie bede sie z Toba spierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś WYSOKI WZROST ŚWIADCZY O KOBIECOŚCI BO INNY JEST DZIECINNY , WYSOKA KOBIETA MA DŁUGIE NOGI, CHODZI MI O WZROST WYSOKI CZYLI PONAD 170 CM NIE CHODZI MI O WZROST BARDZO WYSOKI CZYLI KOŁO 190 CM . MĘŻCZYZNA POWINIEN BYĆ WYSOKI CZYLI MIEĆ PONAD 185 CM I WZROST NIE ZALEŻY OD TESTOSTERONU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem wysoki mężczyzną mam 186 cm wzrostu i nie mam kompleksu z tego powodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sie mylisz bo zalezy od testosteronu, ktory ma wplyw na hormon wzrostu, inaczej mężczyźni nie byliby wyźsi od kobiet, a w naturze u ssaków tak już jest ,ze samiec jest większy od samicy z założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym prawda jest taka, ze mężczyźni czują się bardziej męsko przy niższych od siebie kobietach, niektorzy lubia wrecz takie kruszynki bo czują ze przy nich wzrasta ich meskie ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TROCHĘ NOWA DEFINICJA 100 % KOBIETY : - UBIERA SIĘ KOBIECO - MA DUŻY BIUST ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - MA DUŻE BIODRA - MA DUŻĄ PUPĘ - JEST WYSOKA, CZYLI MA DŁUGIE NOGI ALE NIE BARDZO WYSOKA CZYLI NIE NP KOŁO 190 CM ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - NIE JEST UMIEŚNIONA - MA CIEPŁY GŁOS - MA TALIĘ - MA IDEALNĄ WAGĘ - MALUJE SIĘ, GOLI - MA DŁUGĄ I CIASNĄ - JEST DOBRA W ŁÓŻKU - MA KOBIECY CHARAKTER - MA WĄSKIE RAMIONA JEŚLI KOBIETA NIE SPEŁNIA JEDNEGO Z WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW OZNACZA TO ŻE JEST BABOCHŁOPEM ! JEŚLI MĘŻCZYŹNIE PODOBA SIĘ KOBIETA KTÓRA NIE SPEŁNIA TYCH WARUNKÓW TO OZNACZA ŻE JEST TEN MĘŻCZYZNA BABOCHŁOPEM, MA KOMPLEKSY, MAŁEGO PENISA, MAŁY WZROST, BRAK POWODZENIA ITD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babochłop to antykobieta, z achowująca się jak facet, ale przesadnie, więc prawie groteskowo. Wiecznie w spodniach, trampkach, byle jakim wnętrze, albo koszuli flanelowej ( zgroza!), mówiąca grubym głosem, chodząca krokiem defiladowym:), trąbiąca piwo jak wodę, wulgarna i prostacka. Sama mam mały biust. Mojemubmęzczyznie się podoba, od lat. Zawsze jędrny, nie obwisa z wiekiem, mogę chodzić bez stanika, mam 75B:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no tak moze wg twoich kryteriow co nie znaczy, ze masz racje ;) Mój facet ma 183, ja 164 i wybral mnie choc jest przystojny nie mam nic do wysokich, ale uważam, ze akurat kobieta nie musi mieć wysokiego wzrostu to raczej atut facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem czy wpływa czy nie ale wiem że kobieta może być wysoka i może nie być obojniakiem i mężczyzna może być niski i może nie być obojniakiem. Obojniactwo stwierdza się na podstawie badań hormonalnych i narząd płciowych. Mężczyzna może być chory na karłowatośc i nie musi być obojniakiem i kobieta może być chora na gigantyzm i nie musi być obojniakiem. Z tego wynika że testosteron nie wpływa na ilość hormonu wzrostu a mężczyźni są wyżsi od kobiet bo mają tak zakodowane w łańcuchu genetycznym. W łańcuchu jest ten zakodowany np kolor oczu. Według badań mężczyzną podobają się kobiety 10 cm od nich niższe a kobietom mężczyźni 10 cm od nich wyżsi. Według lekarza powołującego sie na badania przeciętny młody Polak z 21 wieku który już nie rośnie ma ponad 180 cm czyli z tego wynika że najbardziej powodzenie mają dziewczyny ktore mają ponad 170 cm. Wysoki wzrost u kobiety np ponad 170 świadczy o kobiecości jeśli nie jest bardzo wysoki czyli np koło 190 cm bo inny wzrost niż wysoki jest dziecinny, wysoka kobieta ma długie nogi. Mężczyzna powinien mieć 186 cm to idealny wzrost dla mężczyzny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ludzie sobie często dodają 5 cm wiec pewnie masz 5 cm mniej i Twój chłopak też albo nawet więcej mniej niż 5 cm bo mężczyźni nawet bardziej sobie dodają wzrost. Jesteście wyjątkiem potwierdzającym regułę a wysoki wzrost to zaleta u mężczyzny i kobiety, bo długie szczupłe nogi u kobiety wyglądają bardzo ładnie a Ty piszesz głupoty bo takich nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś WYSOKI WZROST U KOBIETY TO ZALETA I UMIEM TO UDOWODNIĆ ! WPISZCIE NA WIKIPEDII SEKSAPIL KOBIECY JEST TAM WYMIENIONE WIELE CECH I WYTŁUMACZONE DLACZEGO TAK JEST NP WYSOKI WZROST ( ŚWIADCZY O KOBIECOŚCI JEST ZAPRZECZENIEM BYCIA DZIECKIEM, DŁUGIE SZCZUPŁE NOGI SĄ SEKSOWNE, NAPISAŁEM SWOIMI SŁOWAMI NA WIKIPEDII MACIE TO OPISANE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zachowanie też ma znaczenie , według badań mężczyźni lubią kobiety 10 cm nisze a kobiety mężczyzn 10 cm wyższych, przeciętna młoda polka która już nie rośnie ma 165, 5 a mężczyzna ponad 180 według badań, holender ma 185 a holenderka 170, napisałem średni wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TROCHĘ NOWA DEFINICJA 100 % KOBIETY : - UBIERA SIĘ KOBIECO - MA DUŻY BIUST ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - MA DUŻE BIODRA - MA DUŻĄ PUPĘ - JEST WYSOKA, CZYLI MA DŁUGIE NOGI ALE NIE BARDZO WYSOKA CZYLI NIE NP KOŁO 190 CM ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - NIE JEST UMIEŚNIONA - MA CIEPŁY GŁOS - MA TALIĘ - MA IDEALNĄ WAGĘ - MALUJE SIĘ, GOLI - MA DŁUGĄ I CIASNĄ - JEST DOBRA W ŁÓŻKU - MA KOBIECY CHARAKTER - MA WĄSKIE RAMIONA JEŚLI KOBIETA NIE SPEŁNIA JEDNEGO Z WYŻEJ WYMIENIONYCH WARUNKÓW OZNACZA TO ŻE JEST BABOCHŁOPEM ! JEŚLI MĘŻCZYŹNIE PODOBA SIĘ KOBIETA KTÓRA NIE SPEŁNIA TYCH WARUNKÓW TO OZNACZA ŻE JEST TEN MĘŻCZYZNA BABOCHŁOPEM, MA KOMPLEKSY, MAŁEGO PENISA, MAŁY WZROST, BRAK POWODZENIA ITD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×