Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małżeństwo mi się rozpad przez TEŚCIOWĄ.

Polecane posty

Gość gość

Witam ciągle klucimy się z żoną przez mamusie żony. Mieszka z nami bo żona tak chce ,wtrąca się o wszystko rozmawia tylko z córką i dziećmi a ja na bok jak intruz. Żona nie rozmawia ze mną nie śpi ze mną ,wyśmiewaja się ze mnie .Jesteśmy 17 lat po ślubie co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalić teściową na zbity pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawić żonie warunek; kogo wybiera? mamusię, czy Ciebie? innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorośli ludzie założyli rodzinę kupę czasu temu a nie potrafia powiedzieć nie teściowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze musisz sobie wychodowac jaja, bez nich nie masz co liczyc na szacunek ze strony kobiety. Po drugie stawiasz zone i jej matke przed faktem o wyprowadzce tesciowej z Twojego mieszkania, z gory narzucasz termin wyprowadzki (im szybciej tym lepiej). Po trzecie nie wazne co bedzie sie dzialo (placz, grozby, prosby, szantaz itd) z zimna krwia i determinacja doprowadzasz do wyprowadzki tesciowej. Jesli Twoja tesciowa dalej bedzie u Ciebie mieszkala, Twoje malzenstwo rozpadnie sie na 100%, . Mozna by powiedziec ze nie masz nic do stracenia, sytuacja w ktorej sie znajdujesz jest beznadziejna, przynajmniej do komentu w ktorym uwolnisz swoje malzenstwo od pasozyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×