Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mother_Monster

Mam 20 dni na poderwanie murzyna!!! Jak zaciagnac do lozka...??

Polecane posty

To moje marzenie choc raz w zyciu zakosztowac murzynskiej palki. Niestety caly czas siedze w domu jak zyeb jakis zamiast ruszac na podryw zeby te marzenie zrealizowac. Nie wiem jak zaczac do ktoregos zagadac. Czesto wysiaduja jacys w parku jak ide z dzieckiem posiedziec albo na placu zabaw tez kilku siedzi. Zawsze sie na mnie gapia takim wzrokiem ze mam mokro. Tylko nie wiem co zagadac. Nieraz slysze jakies teksty za plecami,ale nawet gdyby to z tym moim pozal sie boze angielskim tylko bym sobie siary narobila :( Za 20 dni wyjezdzam wiec czasu coraz mniej. Jak sie chodzi na podryw? Slyszalam ze jak niby jeden murzyn wyrwie dziewczyne to oczekuje ze ta obsluzy rowniez jego kolegow. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkhkhkhkhknjknjkn
"Slyszalam ze jak niby jeden murzyn wyrwie dziewczyne to oczekuje ze ta obsluzy rowniez jego kolegow. To prawda?" musisz być silna i zdrowa bo to nie są żarty tylko ostra jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ze jak niby jeden murzyn wyrwie dziewczyne to oczekuje ze ta obsluzy rowniez jego kolegow. To prawda?] jasne oni tacy są :classic_cool: jestes albo baardzo młoda albo bardzo głupia albo to provo :D albo jesteś projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sa bardzo chetni. podejdz i powiedz "do you want to fuck?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu poznalam murzyna. Po 2h znajomosci juz mowil o naszym slubie i dzieciach :D Chce zabrac mnie do Nigerii zebym poznala jego mame :D Po ok 3h juz bylismy w lozku. Nie bylo zbiorowego gwaltu mimo ze sam nie mieszkal. Ale troche jestem rozczarowana. Po pierwsze penis taki sredni jak u przecietnego polaka. Po drugie sex taki sobie. Myslalam ze mnie zerznie na dziko a na drugi dzien nie bede mogla chodzic,ale tak nie bylo :( a teraz ciagle mi wydzwania. Naobiecywalam mu europejskich papierow zeby mial mnie kto rznac do wyjazdu,ale sex jest tak denny ze mi sie nie chce do niego isc. Ale on jakby mial gdzies te papiery. On chce chyba mnie na serio za zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twarzy jakby byl ladniejszy to moze bym se wziela slub,a co tam :D Figure ma zajebiscie podniecajaca,ale te usta troche za duze :P Ogolnie widac ze ma dobre serce,troche mi go szkoda ze tak go oszukuje dla sexu. On sie zapiera ze zalatwi wize i przyleci do Polski. Ja mu mowie zeby nawet o tym nie myslal bo Pl to banda rasistow i mialby ciezko,ale on nieugiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja być dobra murzina , ja miec pała 25 cm i chętnie cię zerżnąc aż będziesz wyła, moje usta byc jak kopńska dupa. Ale ja wiedzuiec że polskie szmaty najlepsze do walenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×