Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 25lat,też was zaczepiają stare dziady po 50tce? Próbują zagadać? :D

Polecane posty

Gość gość

To chyba nie na mieści trochę ? :D Mam faceta 2 lata starszego , na sex sponsoringi sie nie umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99%kobiet w Polsce to szmaty wiec co sie dziwisz? Jak jestes tym 1 % to podziekuj kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jestes przewrazliwiona, co w tym zlego, ze ktokolwiek cie zagaduje, patrzy na ciebie bo mu sie podobasz, powie cos milego, zyczy dobrego dnia i sie usmiechnie- chyba ze slyszysz od razu jednoznaczne propozycje, ale watpie wiec nie przesadzaj, tylko sie ciesz ze ludzie sa przyjazni wobec ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 26 lat.Ja lubię dziadów od 38 do 50.Powyżej to już dewiacja...;)Ale wolę sama takich zaczepiać niż oni by to mieli robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyglądasz na ich rowiesnice a tysobie wymyślasz ze jesteś taka piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam jaka jestem piękna , i nie , wyglądam na 20 lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo takim dziadom sie wydaje ze sa atrakcyjni jak wtedy gdy mieli 20 lat faceci a szczególnie dziady po 50-tce nie przyjmuja do swoich czerepów ze czas ich nie oszczedza i nie tylko kobiety sie starzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do mnie tacy zagaduja. Mam z takim 50 latkiem nawet dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja aktualizacji swojego wizerunku :P nigdy nie mieli realnego poczucia jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziadziuś umrze zanim dziecko skończy 10-15 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziady za zwyczaj zagadują do młodszych ale brzydkich u tych ładnych nie mają śmiałości bo wiedzą ze ich oleją i się skompromitują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie takie stare pijaczki zagadują do młodych brzydul bo mysla ze u takiej będą muec szanse a mloda ciipka to zawsze młoda ciipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka nie jestem , powodzenie mam u rówieśników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeden nie pofatygował by się by splunąć mając świadomość jakie goowno mija ja tak mam,a mimo suk dobrze lokuję uczucia he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tak mówi :) potwór nie potwór byle miał otwor. Masz piwodzenie bo jesteś łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś jwdnak brzydka bo oni naprawdę nue zagaduja do tych ładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się jedna taka wczoraj pokazała na zdjęciu,gdybym miał taki wizerunek jak byłem młody mając 18 lat już miał bym depresję ,a ja wiele lat opędzałem się dosłownie od kobiet i bez internetu w realu mając wdzięk urodę i olej w głowie , ty też będziesz stara i wstrętna jeśli dożyjesz i z pewnością szykuj się już dziś na jeszcze większe upokorzenia pusta lalo i z ciebie tyż zejdzie powietrze ale ciekawe co zostanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzicie , ze taka młoda dziewczyna może sobie nie życzyć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 mitoman Grześ ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia nigdy tu nie wrzucałam i owszem , każdy tu jest piękny , wyglada 20 lat młodziej , zero zmarszczek, brzuszka , zeby piękne :D szkoda , ze na ulicy mijam samych przeciętniaków i pasztety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziady zawsze beda próbować. A nuż sie uda. Mlode kobiety maja branie u facetow we wszystkich grupach wiekowych. Nie martw sie, to bardzo szybko mija. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze raz sie moze zdarzyc sle jak to robią notorycznie ti jest dziwne. MUsi byc cos z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niekoniecznie.mija szybko.. Mam 48 lat i mam branie u wszystkich grup wiekowych. Jak mnie wqrwia gdy na mnie trąbią, albo gwiżdżą na ulicy. Jestem już babcią, mam wnuka. Zastanawiam się kiedy w końcu przestanę być traktowana jak kawał armatniego miecha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młódki na zlotach motocyklowych stare dziady rwą. Wiem,bo bywam i to młodsze ode mnie na serio śliczne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zabolało gościa z 17,08 bo tacy dziś to mogą wyłącznie żebrać o uczucia a często dziewczyna trafia im się po 30 tce czytając taki tekst mogą tylko pozazdrościć innym których barwne życie nie jest w stanie niejeden film dogonić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 Taaa I siedzisz na kafe jak reszta szaraczkow Wezcie sie chlopy nie kompromitujcie co wy nie jestescie i nie byliscie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×