Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam duży biust i to mój problem i kompleks

Polecane posty

Gość gość

biust zaczał wyrastać mi gdy miałam 12-13lat, przez to nabawiłam się kompleksów i garba, chowając cycki nabrałam wady postawy, żyłam w bardzo pobożnej i pruderyjnej rodzinie, pierwszy stanik dostałam w 1 klasie gim. W każdym razie wstydziłam się biustu przed rodziną. Nie pręzyłam piersi do przodu. W gimnazjum nie było źle, tam się śmiali z jednej dziewczyny bo była deską, w liceum też cycki były ok , bo koleżanki mówiły " ma brzydkie buty ale fajne cycki" , w każdym razie jestem bardzo szczupła, mam ogromny biust i zastanawiam się czy da się go zmniejszyć bezoperacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię hiszpana
pokaż fotę i daj namiary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam kompleksy, mam niski wzost bo 153 cm, brak nadwagi, a w biuscie 96 cm... CZesto mnie boli kregosłup, kiedys bywało, ze nie było dnia zeby ktos na miescie nie robił oblesnych uwag :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary rooochacz cwaniak 666
Wpadajcie do mnie nocą na sex a mam 34 lata ul kromera 9/14 lidzbark warmiński a sms do mnie to +48732417070 tylko piękne i młode w wieku od 19 do 35 lat byle zdrowe i zadbane a ****** bez prezerwatywy! Pozdro laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, zboczone komentarze to też problem, czasem wydaje mi się,że jakiś facet podrywał mnie nie dla mojej urody ( bo nie jestem zbyt ladna) tylko dla cyckow :O faceci są tacy...ech :O najlepiej jakby kobiety w ogóle nie miały piersi bo to tylko problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd klikasz i ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyscie nie miały to byśmy was nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakac ze ma sie za duze cycki to jak jakby facet plakal ze ma za duzego k****a. Logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzy fiut u faceta to widac dopiero jak sie rozbierze, a cycków nie da sie ukryc, poza tym one wazą.. Przeszkadzaja w uprawianiu sportu, ja lubie jezdzic konno, jak chodze na lekcje to jeszcze zdarzało sie, ze trener mi kazał specjalnie jechac kłusem wysiadywanym- wtedy bardzo podskakuja, zeby sie gapic na nie, bo widziałm ze to robi cały czas... faceci to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufor
faktycznie,duże balony są fee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś a jak jedziesz na jeźdźca to anglezujesz !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże sa cudowne i dla samców alfa a nie p**d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba koń ją poniósł i poszła galopem na oklep !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
wszystkie moje kuzynki mają olbrzymie piersi .. Ale to tylko kuzynki.. Duży biust nie musi być problemem kompleksów. Masz duży bo się taka urodziłaś .. Jak kobieta jest otyła to piersi dodają jej tylko owbwodu co naprawde jest obrzydliwe.. Ale jak jest szczupła , to wielkie piersi nie stanowią aż takiego problemu , nie muszą stanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz roznicy miedzy biustem a obwodem pod biustem?Moze wcale nie sa takie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże sa cudowne i dla samców alfa a nie p**d! xx proponuję,żeby samce alfa miały te wielkie cycki i mogliby się nimi nacieszyć do woli a kobiety miałyby spokój /cycatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod biustem mam 67 a na centrum biustu 93 :O może nie jest to biust jak u Pameli ale dla mnie za duży, lubię sportowy styl, luźne bluzki, ale na mnie nic nie leży luźno, doszło do tego, że spodnie noszę XS i S a bluzki M i L :( w dodatku rodzina a zwłaszcza babcia ciągle mi dogadywała,że wulgarnie wyglądam, że świecę cyckami ( jak założyłam latem bluzkę na ramiączkach i lekki dekolt! ) wg niej to pewnie powinnam chodzic w golfie latem, zresztą nakupowała mi pełno swetrów i koszulek z golfami, taki mam restrykcyjny dom , gdybym się wychowała w normalnej rodzinie byłoby ok, ale tutaj wolałabym być deską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWOLNIĆ CYCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
To rob duzo ciwiczen w okolicy klatki piersiowej,gdy sie chudnie to czesto pierszy biust chudnie wiec cwcz w tym rejonie że tluszcz sie tam spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
jaka to miseczka którą masz ? (70 F ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Żeby *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zmniejszyć biustu bezoperacyjnie. Ciało nie zniknie od pstryknięcia placami. Nie wierzę, że wierzyłaś że może istnieje taki sposób, pewnie się chciałaś tylko pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
To jest tkanka tluszczowa a biust podczas odchudzania najczesiej idzie pierwszy,musisz robic cwiczenia kolo klatki persiowej,wtedy zmniejszy ci sie obwod w biuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie chciałam się chwalić tylko wyżalić i liczyłam,że będą dziewczyny z podobnym problemem a tymczasem trafiłam tylko na stado napalonych zboczeńcow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Ale pamietaj że potem ciezko bedzie ci ti odzyskac latwiej przytyc na brzuchu i udach niz na biuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się martwisz parówki też są z krowich cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
jakie stado napalonych zboczeńców ? Przeciez nigddzie nie pisałem , ze duzy biust jest zaletą .. Zależy jaka miseczka , jaka budowa .. Ty chyba przyszłaś tu by się pochwalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Wiec zacznij szukac cwiczen w internecie w okolicy klatki piersiowej,operacja jest bardziej potrzebna gdy dziewczyna twierdzi ze ma za mału biust, jest latwiej zgubić podobno od tluszczu na udach i brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×