Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już dosyć mojego januszowatego chłopaka, czy każdy polak taki jest?

Polecane posty

Gość gość

Na początku pięknie miło, a teraz kiedy mi się wydaję, że nasz związek powinien rozkwitać on przytył 15 kg, nie widzi sensu kupowania kwiatów i obecnie pije piwo z kolęgą. Ja nie wiem czy jestem z nim z miłości czy z przyzwyczajenia, ale on do naszego związku nie wkłada nic. W łóżku cagle to samo, ah nie przepraszam, zamiast seksu ogląda sobie TV, specjalnie w sypialni powiesił. Najśmieszniejsz to jest to, że kolegom to się chwiali, że ma fajną żonkę, że nie daje mu się wyspać, że go dokarmiam ah, oh i eh. Gdzie ja mogę fajnego chłopa znaleźć to ja nie wiem. Weźcie tego janusza mi ja go mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudane prowo, do skasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak prowo bo co? Bo w Polsce mamy przepełnienie januszów których każda baba ma dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy faceci to c***y na co tu liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś dziewicą? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudne prowo, ziewam z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurki, grzywki i nadopiekuncze mamuśki zrobiły c**y z synów. Tak kończą ci, których kobiety rozpieszczaly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictow ma tu tyle do rzeczy, co mój chłop do seksu analnego - czyli nic Stał sie po prostu zwykłym nudziarzem gaszącym moje entuzjastyczne podejście do naszego związku. Ogólnie on jest taki poukładany, wie za ile lat będzie slub, wie za ile lat dziecko, wie, ze jak będe starsza to powinnam usunąc konto na nk/fb itd, po portsu nic, ale to nic w tym związku mnie pozytywnie nie zaskakuje. A to był taki super człowiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz, ja Ci powiem, że jest to możliwe. Jemu mamsia prace załtwiła, babcia podstawiała obiadki, dziadziuś dawał kieszonkowe a tata pomagał w nauce do końca studiów. Bardzo źle przekłada się to na nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najlepsze jest to że mój ukochany mąż ma na imię Janusz :D Jest dobry opiekuje się dziećmi sprząta naprawdę fajny facet :D A mówi się że to człowiek nóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe mu imię rodzice wybrali, a raczej nie przewidzieli tego, że w tych czasach Januszem będzie pan na fotelu z brzuszkiem i piwkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziewictow ma tu tyle do rzeczy, co mój chłop do seksu analnego - czyli nic Stał sie po prostu zwykłym nudziarzem gaszącym moje entuzjastyczne podejście do naszego związku. Ogólnie on jest taki poukładany, wie za ile lat będzie slub, wie za ile lat dziecko, wie, ze jak będe starsza to powinnam usunąc konto na nk/fb itd, po portsu nic, ale to nic w tym związku mnie pozytywnie nie zaskakuje. A to był taki super człowiek.. xx skoro nie byłas dziewicą a to jest twój pierwszy polak to z jakimi narodowościami przedtem romansowałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo na 100%. Facet żadko odmawia seksu, chyba że jest gejem albo impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie romansowałam. Miałam Polaków dwóch, ale nam nie wyszło. Po prostu mówią, że Hiszpanie temperamentni, Włosi romantyczni. Niemcy mężni a Polak - chyba wychodzi na to, że taki typowi Janusz czy Mirek :( Zakupy w Biedronce i perła do meczu główna atrakcją życia, czasem seks w pozycji misjonarskiej i tyle :( Ale wibratora mi nie pozwala mieć, bo twierdzi, że od takich rzeczy to ja mam jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahaha akurat moge powiedziec, ze faceci ok 30 wlasnie sa strasznie leniwi i szczegolnie im na seksie nie zalezy, wiem to sama po sobie w swiecie juz jest tak ze faceci sie seksem afiszuja a kobiety go uprawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj miotły lub ogórka to nawet się nie skapnie, ze bawisz się bez niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym wibrator - raz koleżanka pozyczyła :D założyłam na niego prezerwatywe, bo sie troszkę jednak brzydziłam, ale mnie ta machina wymasowała wszędzie, że bym mogła codziennie powtarzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupila wobrator i schowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet tez sie taki zrobil. wszechwiedzacy, denerwuje mnie to wszystko wie najlepiej. co do seksu to moze raz na tydzien a nawet i na dwa bo mu sie nie chce a jak juz dojdzie do czegos to zaledwie pol godz i po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy my ich jeszcze kochamy? Ja się czasem zastanawiam jakby mi bez mojego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytyć 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w sumie waga nie przeszkadza, ale to tylko potwiedza modl "typowego faceta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z nim piaty rok... I tez sie zastanawiam jak by to bylo bez niego... mysle ze mimo wszystko bym tesknila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym tęskniła.. a na kochanka bym sie nie odwazyła, bo jednak no jest uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kiedy mi się wydaję, że nasz związek powinien rozkwitać on przytył 15 kg, Wiekszych debilizmow nie czytalem. A z tymi 15 kg juz nie moze rozkwitac pustaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.25 Każdy ma to na co zasługuje.Facet jak ma fajną dziewczynę,żonę to się stara być też interesującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×