Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudiiia

Mam problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość klaudiiia

Witam, mam pewien problem, który męczy mnie od środka... Mam 20 lat, ukończyłam Technikum i aktualnie przez wakacje pracuję. Od października zaczynam studia. Chciałabym zamieszkać z chłopakiem i znajomymi, ponieważ mieszkanie sam na sam z nim nie wchodzi zbytnio w grę, ponieważ moja mama nie wyraża na to zgody, uważa że jestem za młoda, i się martwi. On niestety tego nie rozumie, i twierdzi że ja jestem dziecinna. Jeżeli już mówimy o wspólnym mieszkaniu ze znajomymi, on ma pretensje o to, że będę chciała zjeżdżać do domu na weekendy, mówi że trzymam się spódniczki mamusi, że to nie normalne, i raz na 2 miesiące można odwiedzić rodzinę, ale bez przesady... Ja mam trochę inaczej. On chce wyprowadzić się z domu całkiem poważnie, nie rozważając powrotu, a ja wyprowadzam się ze względu na studia, i nie wiem jak moje życie się dalej potoczy. Moja mama jest bardzo negatywnie nastawiona do mojego chłopaka, i jest wiele problemów. Ja nie chce stracić kontaktów z rodziną, zależy mi na tym i chcę żyć w miarę w zgodzie, przez co zostaję oceniona że jestem dziecinna, bo powinnam olać zasady mojej mamy, i postawić na swoim. Z tym że, to jednak ona będzie mi dokładać na mieszkanie, i nie wydaję mi się że to byłoby wobec niej wporządku. Proszę, co o tym myślicie? Czy ja fatycznie postępuję dziecinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj sobie wejść na głowę przez tego chłopaka. Masz prawo widzieć się ze swoją rodziną jak często Ci się podoba, a zwłaszcza skoro mama Ci się będzie dokładać. Jak Cię chłopak utrzyma w 100% to wtedy mógłby mieć coś do gadania, a tak niech lepiej zamilknie, bo nie jesteś jego własnością żeby Ci mówił co masz robić a czego nie. I kto mu dał prawo Cię oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak kombinuje żeby mieć wygodny seks na zawołanie. Matka sie o to boi ze sie skonczy ciążą. Ty nie wiesz co cie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nie rób ślepo tego co on Ci narzuca, jesteś wolnym człowiekiem i masz prawo do własnego zdania na każdy temat. Nie daj zrobić z siebie niewolnicy, której potem jaśnie pan bedzie mówił jak ma się ubierać, czy o której do domu wracać, co ma kupić i co ma robić... nie jesteś jego własnością, pomyśl do czego on dąży, zanim bedzie za późno, lub za trudno się wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×