Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wypierdek

mam pytanie do Pracodawców i ciekawy pomysł

Polecane posty

Gość wypierdek

tak mnie się wydaje, że wielu Pracodawców być może zainteresuje pomysłem aby nie tylko auto PREZESA albo auto pani PREZES było 'oznaczone' , jako auto firmowe i posiadało tak zwane LOGO firmy 'busz' albo inny 'krzak' , przecież wielu pracowników przyjeżdża do pracy swoim UNO lub SKODA albo KIA , PUNTO itd. za przyjazd swoim starym zdezelowanym gratem do pracy nie otrzymują żadnej gratyfikacji lub zwrotu za paliwo , generalnie Pracodawcę nie interesuje, w jaki sposób pracownik do pracy przybywa, Pracodawca ma to w zadzie, czy pracownik jedzie na rowerze lub swoim starym autem ale jeżeli do pracy jedzie dla wygody swoim zdezelowanym gratem to co szkodzi Pracodawcy aby 'oznaczyć' auto pracownika i na przykład, za reklamowanie firmy na swoim aucie i naklejenie 'znaku' lub LOGO firmy na aucie otrzyma gratyfikację w wysokości 2000 PLN rocznie ! LOGO firmy na aucie pracownika, jest reklama firmy i pracownik firmy reklamuje firmę w której pracuje , przecież to jest takie proste ale , czy Pracodawcy to zrozumieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×