Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Męki w pracy ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość

Pracuję prawie rok i mam pracę, której z miesiąca na miesiąc coraz bardziej nienawidzę. Jest to praca w dużym pięciogwiazdkowym hotelu. Nie dość, że goście swoimi wymysłami i narzekaniem dają w kość, to jeszcze kropkę nad i stawiają współpracownicy. Część z nich nie zna angielskiego, a mimo to zostali przyjęci do pracy i mają kontakt z gośćmi z zagranicy. O cokolwiek się ich poprosi to zawsze robią problem i nie chcą tym gościom pomagać. Jeszcze mają pretensje, że prosi ich się o to żeby wykonywali swoje obowiązki. Ja wszystkiego sama nie zrobię, chociaż nawet bym chciała, bo nerwów bym sobie zaoszczędziła proszeniem. Poza tym co do atmosfery w pracy- jeden na drugiego donosi, wszyscy plotkują. A moi najbliżsi współpracownicy próbują wymóc na mnie kiedy mam brać urlop a kiedy nie. Dobiję do roku się zwolnię. Dużo stresu, nerwów, a pensja ledwo wystarcza na miesiąc. Nie wiem jak dorobić i gdzie, żeby mieć na start w nowym miejscu, najlepiej za granicą. Myślę, że każdy kto w hotelu pracował mnie zrozumie, że człowiek ma dość. I jeszcze ta odpowiedzialność za kasę. Jak coś się nie zgadza to ze swoich trzeba uregulować. A zwykła pomyłka kosztuje od minimum 500 zl do nawet dużo grubszej kasy. Nie wiem sama jaka praca byłaby lepsza, ale póki co ta wydaje się być niewarta utraty zdrowia i tych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×