Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Metoda Michael Thomas opinie

Polecane posty

Gość gość

Krótka piłka - działa czy to kolejna ściema do nauki angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej konkretnej techniki, metody Michael Thomas czy jak tam, ale jak widzę gdziekolwiek deklarację, że w tydzień czy w miesiąc można się nauczyć angielskiego, to moja opinia od razu jest negatywna, bo mam wrażenie, że ktoś mnie robi w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskiego przeciętny człowiek może nauczyć się w jakieś pół roku do roku. Ale to trzeba trochę poćwiczyć i pogadać z ludźmi. Polecam sobie obejrzeć ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Y3-J6V9I6Sk fajnie jest w nm wyjaśniony proces nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten Michael Thomas to jakieś fiszki czy co? Co to w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forach nic konkretnego nie znalazłem, ludzie tylko piszą, że zbyt krótkie, żeby mogło działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody 7 dniowe i tygodniowe to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Enlinado masz jeden cały dział poświęcony na znajdowanie nauczycieli. Chodzi o ludzi którzy są amerykanami, anglikami czy kanadyjczykami. Przez rozmowę z takimi ludzmi od zera w rok można się nauczyć angielskiego na bardzo dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dni temu zapisałem się do nich na listę i dostałęm lekcje testowe. Spodobały mi się, a że dostałem jeszcze zniżkę, to zdecydowałem się kupić :) Po pierwszych wrażeniach jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w ogóle jest ktoś taki jak Michael Thomas? Na czym to wszystko polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam wiele komentarzy na temat tej metody michaela thomasa, ale większość osób pisze, że to im nie pomogło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.12 ten filmik co podałeś, jest genialny. Czasem kilka słów może zmienić postrzeganie po prostu o 180 stopni. O wiele łatwiej jest się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze myśałam, że w angielskim jest niewiadomo ile czasów, a okazuje się, że są 4 i to w dodatku jeszcze banalne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie tak. Wystarczy oganąć present simple, continuous, past simple i future simple. I to wystarczy na początek, żeby dobrze dogadać się po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie mam problemy z present simple i present continuous. Nie wiem za bardzo co jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuować - continuous, czyli takiczas, który jest teraz, coś co trwa w danym momencie, a simple to taki, który tyczy się dłuższego czasu, czegoś co nas ogólnie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zrobić sobie kilkanaście przykładów i wtedy się wszystko wyda bardziej jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro nie rozumiesz tych czasów, zapisz się na darmową próbkę na http://enlinado.pl tam pierwsza darmowa lekcja jest właśnie o tych czasach. Jest to tak wyjaśnione, że każdy zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten Michael Thomas w ogóle istnieje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że nie. Gość zrobiony na potrzeby kampanii. Wystarczy wyszukać zdjęcia w Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×