Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandraaa1993Alex

Mieszkanie za Odstępne.

Polecane posty

Gość Aleksandraaa1993Alex

Witam. Chciałam sie zapytać bo nie mam pojęcia jak to działa. Jesli ktos oferuje mi mieszkanie za odstępne. Mieszkanie jest miastowe (nie prywatne). Osoba chce 10tys odstępnego. Jakie ja będę miała prawa do tego mieszkania itp. Nie wiem kompletnie o co chodzi z tym dostępnym dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no normalnie...będziesz mieszkał płacił czynsz,rachunki tylko mieszkanie nie będzie ''własnościowe'' chyba ze mieszkanie jest zadłużone dlatego tylko 10tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwoszz93
Aleksandra ty szmato obciągniesz mi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Witam. Chciałam sie zapytać bo nie mam pojęcia jak to działa. Jesli ktos oferuje mi mieszkanie za odstępne. Mieszkanie jest miastowe (nie prywatne). Osoba chce 10tys odstępnego. Jakie ja będę miała prawa do tego mieszkania itp. Nie wiem kompletnie o co chodzi z tym dostępnym dlatego pytam.<<< x Nie będziesz miała ŻADNYCH praw. x Gmina nie wynajmie Ci tego mieszkania, na wniosek dotychczasowego najemcy. x Mieszkanie nadal będzie na niego, a Ty zapłacisz mu kasę, za to, że Cię do tego mieszkania wpuści. x To było popularne dawniej, gdy dużo ludzi wyjeżdżało NA STAŁE na zachód i zostawiało swoje komunalne mieszkania. x Za podnajmowanie mieszkania gmina może najemcę w każdej chwili wyrzucić i wtedy zostaniesz bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kurde a jesli pójdzie i siebie wymelduje a mnie zamelduje na to miejsce czy wtedy to jakos tak nie działa , ze jestem najemca lokalu ?<<< x Na Twoje zameldowanie na pobyt stały, musi zgodzić się gmina. x Zameldowanie, to nie umowa najmu. Teraz gminy, nawet dzieci zameldowane w mieszkaniu zmarłych rodziców, potrafią z tego mieszkania wyrzucić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Hm . Czyli jednak nie ryzykować i nie inwestować kasy w to ??<<< x Jak rodzinka wyjeżdża na stałe np. do Stanów, to możesz spróbować. x Niebezpieczne są dla Ciebie "życzliwe" sąsiadki i wszelkie komisje z gminy. x Kolega mieszkał tak z 10 lat, ale miał dostęp do dowodu osobistego głównego najemcy i dobrze żył z sąsiadami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwosz93 z kibla w pracy
Aleks ty stara k***o morda w kubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×