Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4EverYou

Miłość

Polecane posty

Czy uważacie, że mało atrakcyjna dziewczyna może być pokochana? Uważam, że jestem brzydka, ponieważ mam duży nos, wąskie usta i małe oczy. Czuje się przez to zupełnie niewartościowa i ohydna. Za każdym razem gdy myślę o mojej przyszłości boje się, że będę do końca życia sama przez mój wygląd, na który de facto nie mam sporego wpływu. Co sądzicie? Uważacie, że nieatrakcyjna dziewczyna ma jakiekolwiek szanse na miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam szans. Ale te oczy masz ładne? Bo małe mogą być ale musi być błysk i coś w spojrzeniu. Ja byłem mega ciachem ale po narkozie wyszła u mnie masa chorób i wyglądam jak siedem nieszczęść. Nie mam prawie czucia w ciele, brak mi sił, ślepne. Ty się ciesz że jesteś zdrowa. Moje życie się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4EverYou
Nie potrafie cieszyć się tak marnym życiem jak moje. Czuje, że nie dam rady tego wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kogoś kiedyś będzie miał, jeśli jesteś faktycznie nie atrakcyjna (nie mogę ocenić to wierzę ci na slowo) to będziesz miała ciężej ale to nie znaczy że będziesz sama całe życie. Dbaj o siebie ubieraj się ładnie, nawet nie wiesz jak bardzo można "poprawić" swoją urodę bez żadnych operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×