Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lana D

Misio1

Polecane posty

Wyślij też dziewczynie z tematu poniżej: Dokąd można pójść ja człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jakiś podszyw wstawił link do dziewczyn BBW. Nie wiem, co na nim jest, bo nie chce mi się logować i wieku potwierdzać. x Proponuję mu spojrzeć na BBW, które rzeczywiście przykuwają moją uwagę: https://www.youtube.com/watch?v=IKHJH1myHp8 Po takich widokach, lepiej zasypia się :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nerwami
:D bo umi :D dawno tego nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te panie, to nie dla mnie :D naprawdę wolałbym zrezygnować z lodarobimu do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio1 - ostatni żyjący SUPERMAN :classic_cool: - zna każdego :) - jego samochód nie potrzebuje oleju :classic_cool: (kiedyś potrzebował, ale szwagier wyjeździł i okazało się, że do Logana wystarczy lać benzynę :classic_cool: - jest żywym dowodem na to, że Śląsk potrzebuje autonomii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżanki to nie pocieszy najlepszy był Gumiś ale trudno ona i tak już poszła spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne rzeczy o Tobie piszą na forum, ciekawe co jest prawdą a co nie bo ogólnie wypowiadasz się do rzeczy i te Gumisie też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Różne rzeczy o Tobie piszą na forum, ciekawe co jest prawdą a co nie bo ogólnie wypowiadasz się do rzeczy i te Gumisie też ok<<< x Moją złą cechą na tym forum jest zarozumiałość :(. x Kompensuję nią ,obrzydzenie do częśc***iszących tutaj przygłupów :(. x Nie jestem fanatykiem religii, ale już kilka razy, miałem ogromną ochotę, złożyć zawiadomienie do prokuratury. To samo w temacie pedofilskich zachowań. x Gardzę autorami takich tematów i dlatego często pozwalam sobie na wywyższanie się nad nimi. x Jeśli chodzi o mitomanię, którą niektórzy mi zarzucają, to z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że nawet z tym niedoleczonym kręgosłupem, wiodę ciekawsze życie od większości tzw. stałych bywalców :). Te siedzące ciągle w domu egzemplarze ;), nie potrafią tego pojąć i dlatego za wszelką cenę hejtują. Każdy myśli wg siebie :(. x Poza tym mam wybitne szczęście do dziwnych i niespodziewanych spraw. Np. dzisiaj ,dowiedziałem się, że będę świadkiem, w sprawie przeciw kobiecie, którą widziałem ostatni raz 15 lat temu. Przy okazji wyjaśniania, powodów wplątania mnie w tą sprawę, poznałem tajemnice kilku osób i będę musiał ostro lawirować, by przypadkiem coś nie wymsnęło mi się na przesłuchaniu :(. x Teraz mogę być podenerwowany, bo robię sobie głodówkę, przed jutrzejszym prześwietleniem kręgosłupa :). Wkurza mnie to, że często o jedzeniu zapominam zupełnie, a dzisiaj akurat, stale mam na nie ochotę :(. Nie wiem: jak kobiety wytrzymują te swoje diety :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok tak myślałam że jesteś ok. Tutaj same przygłupy a tutaj proszę jeden rodzynek z głową ma karku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dokucza kręgosłup od ciągłego siedzenia w samochodzie ale na szczęście to nie takie straszne kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ok tak myślałam że jesteś ok. Tutaj same przygłupy a tutaj proszę jeden rodzynek z głową ma karku<<< Przyzwyczaiłem się pisać na forum z poziomem :), ale moja koleżanka, weszła w konflikt z moderatorką i została niezbyt słusznie zbanowana. Przez lojalność, ja również przestałem tam pisać :). Tutaj zastanawia mnie, że niektóre moje posty (całkiem sensowne) są niekiedy usuwane, a wulgarne i chamskie (pogardzanych przygłupów) nadal są widoczne. Nie rozumiem tej polityki :(. Np. ta treść została uznana za SPAM. I gdybym nie wymyślił patentu, na obchodzenie tych blokad :D, to nie mógłbym jej opublikować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mnie też dokucza kręgosłup od ciągłego siedzenia w samochodzie ale na szczęście to nie takie straszne kłopoty.<<< x Parę lat temu bandyci wynajęci przez konkurencję wywlekli mnie nocą z samochodu. Wprawdzie bardzo źle wyszli w tym starciu :D, ale zdążyli mi naruszyć kręgosłup. Trzy lata temu, doprawiłem go przez własną głupotę :(. Ale nauczyłem się chodzić i mam nadzieję na pełną rekonwalescencję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety różne rzeczy nas spotykają w życiu ale grunt to myśleć pozytywnie ja już to przetestowałam na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>No niestety różne rzeczy nas spotykają w życiu ale grunt to myśleć pozytywnie ja już to przetestowałam na sobie.<<< x Dowcip polega na tym, ze im więcej złych rzeczy spotyka Cię w życiu, tym głębiej je czujesz i tym bardziej cieszą Cię, różne jego drobne przyjemności :). Np. ogromna przyjemność sprawiła mi dziś świadomość, że mogę sobie sam wyprasować koszulę :) (co przez prawie dwa lata, było dla mnie niewykonalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tak na serio, czy ta kobieta jest w Twoim guście?<<< Dlaczego pytasz :) ? x Gust to jedno, a życie, to drugie:). x Niby fascynują mnie tylko okrągłe puchatki, a kolejną noc, śniła mi się drobniutka (była) pracownica, która chciała związać się ze mną :), gdy lekarze przewidywali mój rychły zgon :). Tak naprawdę, nie wiemy, kto nas zafascynuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliciel z Ciebie! No niestety ja jestem do niej podobna tylko trochę drobniejsza na twarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Myśliciel z Ciebie! No niestety ja jestem do niej podobna tylko trochę drobniejsza na twarzy<<< x A czy ja mówię, że ta dziewczyna jest brzydka :) ? x Nauczyłem się nie sugerować zdjęciami i dobrze zrobionymi filmami. x Kobieta to też zapach :), mimika :), miękkość włosów :), smak skóry za uchem :) i tysiąc innych szczegółów, z których każdy może przyciągnąć, albo odstraszyć :). x Co by powiedział na to Twój miś :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem teraz bo kiedyś mnie kochał a teraz już niestety nie:( Nie rozumiem facetów są dla mnie za bardzo skomplikowani... ale do misiów mam sentyment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×