Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lana D

Misio1

Polecane posty

>>>Nie wiem teraz bo kiedyś mnie kochał a teraz już niestety nie<<< x Czemu tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jest niestety i jestem smutna dlatego z Tobą gadam bo nudno trochę tylko praca i praca a w pracy nachalni ludzie- faceci!! co uganiają się za spódnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Bo tak jest niestety i jestem smutna dlatego z Tobą gadam bo nudno trochę tylko praca i praca a w pracy nachalni ludzie- faceci!! co uganiają się za spódnicami<<< x Ja też święty nie jestem :). x Jeżeli masz ochotę, to możemy porozmawiać przez telefon. x Z powodu takich debili, jak ten od postu przed Tobą, lepiej tutaj, nie rozmawiać o poważnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ok to miłej nocy Ci życzę i pozytywnych wyników badań. Lanka<<< Nie chciałem Cię przestraszyć :). x Mojego maila zobaczysz po kliknięciu w mój nick. Rzadko na ten adres zaglądam, ale jak dasz znać, to zaraz będę się logował :). x W razie milczenia, życzę Ci pięknych snów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie jestem strachliwa i wszystko mi jedno czy jakiś psychol to czyta!!! Na ulicy też ich pełno taj jak w necie. Ale dzięki za info od Ciebie do mnie o sobie.. tak myślałam że jesteś ok...a faceci to faceci po prostu nic dodać ani ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>faceci to faceci po prostu nic dodać ani ująć.<<< x Wiesz... x Ja nie mam planów, by Cię "wyrywać" :D, ale chętnie z Tobą porozmawiam. x Podobno czasami potrafię w czymś pomóc, a i mi będzie miło kogoś poznać :). x Jestem pozytywnie zaskoczony, że usunięto posty debila :D. x Ale jak widzę, ta menda będzie robić na złość dopóki ktoś mu rączek nie połamie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×