Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet to hiena ludzka

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim dzisiaj zawalił mi sie świat. Mieliście kiedyś tak że facet albo panienka zostawiła was dla bogatszego/bogatszej? Znacie ten ból? dziś dowiedziałam sie od wrózki astrologa ze mój Misiu zostawi mnie dla starszej od siebie i bogatszej bo chce miec stabilizacje finansowa a ja nie mam wlasnej firmy :((( wierzyc czy nie? ja go znam, to hiena ludzka. dobrze zarabia za granica a mimo to jeszcze mu mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze nikt nie wypowiedzial sie w moim wątku wiec postanowilam przedłużyć go nieco ;) ;) :D mój facet to materialista i hiena ludzka która leci tylko na kobiety z kasa i na ich biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezme cie bez kasy jak pokazesz cycki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj ci taki facet autorko? niech w********la i tyle, a ty przebolewasz że cie zostawi, to zbawienie dla ciebie nie kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 6:18 masz racje w tym co napisales. On jest licencjonowanym ochroniarzem w Uk, chroni pewna wplywowa osobe, oglada sie za starszymi od siebie i bogatymi. sam ma teraz 36 lat, ja 28. on nie jest zlym czlowiekiem i chce miec dom, dobry dom i rodzine, ma naprawde dobry charakter ale jest prawdziwym materialista i stabilizacja finansowa jest dla niego najwazniejsza, a przez to ze nie jest bogaty szuka bogatej kobiety bo chce przyjsc na gotowe, na jej bizes i go prowadzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo ze dobrze zarabia w UK to jeszcze mu mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuje ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×