Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaara

Mój mąż namawia mnie na sex z jego przyjacielem

Polecane posty

Gość Aaara

Mam problem. Mój mąż ma przyjaciela. Przystojny koleś ale babiarz. Znają się od zawsze , często u nas bywał. Czasem mam wrażenie że mnie adoruje?....wiem że kiedyś za studenckich czasów ten chłopak miał dziewczynę i no właśnie ona kochała się z nimi w trójkącie. Dwa dni temu mój mąż zapytał , czy nie chcę urozmaicić naszego pożycia właśnie z tym przyjacielem. SZOK! Najpierw myślałam , że mnie popuszcza chce sprawdzić. I nie brałam tego na poważnie. Wczoraj ten koleś był u nas. Wypiliśmy trochę. Tamten chciał mnie pocałować oczywiście odskoczyłam jak poparzona! A mój mąż mnie namawiał: kotku spróbuj raz co ci szkodzi . Gdyby nie % pewnie bym mu po ryju dała. Ale uległam , wyluzowałam. On najpierw mnie całował , w tym samym czasie mąż pieścił mnie w okolicach no wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i prawidłowo, spróbuj kobieto trójkata, super przeżycia będziesz miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co było dalej? zadzwonił telefon i się obudziłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Niestety to nie był sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Później był fajny sex , dwa Twarde napięte członki , wchodziły sobie wzajemnie w d........K***a śmieszne co? Może zwierzyć się mamusi ze swojego traumatycznego przeżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Taa prowo....tylko komu spojrzeć w oczy i się wygadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Czy żałuję ? Tak!,,,, że mam męża który woli swego kumpla fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oni sobie w kakalko zaglądali? Ty jesteś jebnieta skoro sie na to zgodzilas niego twój maz. Faceci rożne rzeczy gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bajera, mniej śnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Nie zamierzam nikomu się tłumaczyć z tego czy to bateria czy nie. Nie wiecie jak się ostatecznie zachowałam i mnie oceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaara
Jestem tak j******a , że po 9 latach wypieprzyłam wszystkie rzeczy męża za okno. Nie pracuje mam małe dziecko . A opisaną sytuację próbowałam zatrzymać , jednak to że dałam im po gębach nie wystarczyło. Bawili się za chwilę sami nakryłam ich jak po awanturze poszłam spać a potem wstałam na siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Pana na wirtualny i może prawdziwy seks. przyznaję, że nigdy nie umiałam utrzymać swojej pusi na wodzy. Bo to naprawdę trudne! Próbowałam, ale ona chyba zbyt pragnie penisa w sobie. Tutaj znajdziesz moje focie:http://sex-rozmowy.pl/natalia_sex_telefon.html Teraz też chciałabym, abyś się w nią zanurzył pragnie Cię posmakować i poznać. Jeżeli i Ty masz ochotę na prawdziwie wilgotną cipkę to pisz do mnie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Natalia, znajdziesz mnie na http://kordelia.org/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×