Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StormTheSorrrow

Moja dziewczyna jest ciągle wyśmiewana

Polecane posty

Gość StormTheSorrrow

Już nie wiem, co mam robić. Myślałem, że do liceum uczęszczają kulturalni i dojrzali ludzie... Moja dziewczyna ma wadę wymowy, jest daltonistką i ma blizny poparzeniowe. Osoby z klasy jej unikają, nie chcą z nią rozmawiać, a trzy takie (ciężko je nazwać dziewczynami) ciągle się z niej śmieją. Interwencje u wychowawcy/dyrektora pomagają na kilka dni, a potem zaczyna się od nowa. Dorotka (bo tak jej na imię) nie chce chodzić do szkoły, chodzi smutna i załamana. Pocieszam ją, jak mogę, ale rozumiem w stu procentach jej sytuacje i zachowanie. Jak mogę temu zaradzić? Już nie wiem, co robić. Taka mądra, miła, zaradna, piękna dziewczyna, a ma takie ciężkie życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wada wymowy, daltonizm i blizny poparzeniowe no prosze jaki miks i wszystko naraz. w te pierwsze 2 bym jeszcze uwierzyla ale to trzecie sprawia ze jedzie to prowokacja kulturalni ludzie w liceum dobreeee, tam jest najwieksza zbieranina chamstwa jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie może byc daltonistką to dolegliwosc tylko dotyczy mężczyzn a kobieta może byc nosicielem wadliwego genu prowo ci nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Moja starsza siostra chodziła do LO i bardzo dobrze wspomina te czasy, zawsze chwaliła i chwali ludzi ze szkoły, więc sądziłem, że i w naszym takich spotkamy... Ech, żadna prowokacja. Daltonizm i wadę wymowy ma oczywiście od dziecka, a te blizny nie są duże, ale widać je. Niestety, kilka lat temu spalił się dom jej i jej rodziców. "Dzięki" temu przeprowadziła się w moją okolicę i los nas złączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daltonizm haha A nie debilizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
gość 20:26 To bardzo rzadko spotykana przypadłość u kobiet, ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daltonistką?:D może ją nie tolerują z powodu transseksualizmu, znałeś ją, jak była chłopcem? to dziwne, ale nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Nie rozumiem Waszych reakcji... To nie jest dla nas nic śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowokacja to gdzie są tacy faceci jak ty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w klasie biologiczno-chemicznej i w tym roku zdaje maturę i owszem kobiety rzadziej niż mężczyźni ale również chorują na daltonizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dla nas nic śmiesznego. x dla nas też, ale może dziwić. jak ona toleruje te męskie hormony płciowe w tym wieku? że też rodzice się zgodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Brokeninside, Proszę, daruj sobie takie teksty. Szukam pomocy, nie zaczepek. Kobiety też cierpią na daltonizm. Gość, nie wiem, gdzie są, ale mi do faceta jeszcze brakuje, bo mam dopiero 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20.37-są,są. Trzeba się tylko wnikliwie się rozglądać... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to stan w jej obronie daj im po ryju i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside87 ty się lepiej doucz, no widać że mądry nie jesteś skoro mówisz o zacząć o których nie masz pojęcia, wyczytać sobie w książce lub w necie ze daltonizm to choroba sprzezona z płcią (z chromosomem X) kobieta ma dwa chromosomem X dlatego rzadziej choruje i może być nosicielem w przeciwieństwie do mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Przecież nie uderzę dziewczyny. W ogóle przemoc nie wchodzi w grę, chcę to załatwić po ludzku, a nie zachowywać się w taki sposób jak one... Bardzo mi przykro, że osoba którą kocham, musi tak cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Dorotka ma małe cycki i się z niej śmieją że nie zrobię jej "hiszpana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gość 20.43 Sorki, autokorekta powinno być *skoro mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie największe znaczenie ma wada wymowy, a przez to i przez blizny dziewczyna ma niskie poczucie własnej wartości a jak słaba psychicznie to i gnojona. Nijak ci nie pomożemy, bo to coś czemu właśnie ona najbardziej powinna stawić czoła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Po prostu już jestem zrozpaczony i szukam pomocy z każdej strony. Ja i pani pedagog bardzo jej pomagamy, pocieszamy, ale sytuacja i tak jest fatalna... Piątkowa z niej uczennica, daje mi motywację do nauki, bo chcę jej dorównywać, staram się, jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiasz z nią seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Tak, uprawiam z nią seks analny, ona też mi czasem pogmera palcem w pupie, ale co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormTheSorrow
Podszyw oczywiście. Jego autor zaprezentował swój niski poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na przerwie Dorotka robiła mi loda i spuściłem się jej na twarz, ta sierota tego nie wytarła porządnie i później się z niej debilki śmiały, że Dorotka obciąga na przerwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×