Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja znajoma została oszukana na 200 000

Polecane posty

Gość gość

Jest po kierunku medycznym, młoda, znalazły się 2 osoby chcące do spółki założyć przychodnię, podobno brat i siostra, ten chłopak ją podrywał, już myślała że ma męża i własną działalność, kiedy ta para zdefraudowała kasę i zostawiła ją na lodzie. Wiecej szczegółów nie znam, sprawa jest świeża. A tacy byli porządni i wiarygodni, przyejżdżali z rodzicami do jej rodziców itd. Ona własnie w rozsypce, żal mi jej bardzo. Co to mogło być? Mafia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierunku medycznym? Lekarka? To nie żal. Takie pieniądze to ona w pol roku odzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszukać na 200 tys to jak ukraść babci 200 zł. Gardzę, ale nie szkoda mi twojej znajomej. Bankowo jest tępą do bólu pizdą i na to zasłużyła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były oszczędności życia jej rodziców. Czyli popieracie oszustwo i kradzież, o ile ktoś może to odzyskać pracując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to był Man of the moon z jakąś wywłoką typu HIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafia? Raczej nie. Ot cwaniaczki ... Kobietę najłatwiej oszukać podrywając. Tak samo czynią w sektach . Wysyłają chłopaka, który podrywajac dziewczynę w miedzyczasie ja poznaje, jesli stwierdza że mogą stracić to chłopak odcina się a w innym przypadku wciąga do sekty i dopiero tam dowiaduje się, ze ten "jej" chłopak to aktor,zmuszany do grania tej samej roli kilka razy dziennie w celu zysku. Jak ktoś jest naiwny i głupi to da się oszukać. Nie żal mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafia internetowo - merdialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze dymają pacjentów i pielęgniarki całe życie. Kij im w oko. Głupie c**y niech uczą się na swoich błędach. W końcu będzie ich stać jak skonczy studia i zacznie pracować to się okaże, że 200 tys. oddać to pikuś (100 zł za nocny dyżurm gdzie te 12h dyżury p***y przesypiają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by mi skradziono oszczędności życia rodziców to bym nigdy sobie tego nie wybaczyl szkoda mi twojej znajomej może policja czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był juz sąd i wyrok, ale czy odzyskają kasę to nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja zwracać po pare tys. Nie chcę podawać tylu szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze to najbardziej ohydna grupa społeczna - bogacą się na cudzym nieszczęściu. Zaraz po nich są prawnicy - bogacą się na ludzkich kłótniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×