Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja zona od roku nie pragnie sexu..

Polecane posty

Gość gość

Mam problem moja kobieta juz nie lubi sexu, zreszta mi to powiedziala.. nie ma znaczenianczy stosunek trwa 5 czy 30min czy ja lize itd ... jest to na zasadzie.. rob swoje i czesc.. nie broni mi tego i poza tym jest wspaniala ale strasznie mnie niszczy fakt ze ona nie vzerpie z tego radosci., czuje sie przez to jak nie facet... myslalem na poczatku ze a to nic takiego jednak to uczucie mnie niszczy... ja potrzebuje sexu 2 razy dziennie a ona daje mi raz na 2 tygodnie.. woli jesc czekolade ciastka ogladac tv ,zgrubla i to strasznie... rozmawialem,probowalem powiedziec a ona odpowiada ze liczy sie dla mnie tylko jedno itd... przeciez zawsze o nia dbalem ,zarabialem tyle ze mogla na wszystko sobie pozwolic.. ja naprawde mysle o zdradzie kochance albo rozstaniubo rozmowa nic nie daje.. jej sie wydaje ze ja bez niej nie dam sobie rady a prawda jest taka ze jestem poki co fair tylko ze wzgledu na szacunek... moja przyjaciolka radzila mi zebym ja zostawil, ze jest wiele kobiet ktore da mi szczescie a jej pomoc moze tylko terwpia wstrzasowa jesli rozmowa nie pomaga.. oprocz tego ze zgtubla strasznie o siebie nie dba.. pewnie wymyslila by depresje ale ja nie mam ochoty tego sluchac bo cale zycie zapieprzalem dla niej.. ale chyba mojw przyjaciolka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś z nią dla seksu czy z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze gotuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i powiem Ci autorze że tez seks dla mnie w tej chwili może nie istnieć .Nie wiem co się ze mną stało ale rzeczywiście tak jak /twoja żona nie czuję nic . I nie jest to wina męża , po prostu moja seksualność gdzieś zniknęła. Też się upasłam a wiesz dlaczego ? Nie dlatego że nie potrafię o siebie zadbać , lecz dlatego by mąż stracił na mnie ochotę i nie męczył mnie seksem.. Wiem że to co piszę jest straszne ale niestety jest to prawda . Twoja żona widocznie ma atki sam problem ze sobą jak ja i stąd ta jej oziębłość wobec Ciebie i zajadanie się słodyczami i stać się nieatrakcyjną dla Ciebie. Nie wiem co Ci poradzić , nie wiem w jakim jesteś wieku , piszesz że masz duże potrzeby więc ciężko Ci żyć w celibacie. Z kolei zostawić żonę z którą przeżyłeś już jakiś czas , może nawet macie dzieci po to by uganiać się za kolejną która daje ...hmm a czy życie polega tylko na seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kg temu moja tkanka tłuszczową wynosila 15 proc. Teraz 23 proc i nareszcie estrogeny szaleją, chce mi się codziennie po 2 razy chodzę nabuzowana niewyzyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest szerszy.. to ja autor tematu.. tu chodzi o to ze ja rozumiem ze mozna miec problem albo jakas niechec i sam nie chcialbym zeby kobieta zostawila mnie bo ja nie chce czy nie moge sie kochac.. problem w tym ze ona nie chce dac sobie pomoc.. myslalem ze moze ja jestem zla osoba.. ale ona swojej mamie przyjaciolce nikomu nie mowi co sie stalo.. a najgorsze ze oprocz sexu chce miec dziecko.. po prostu poniewaz go nie mamy jw mam 35s kobieta moja 31.. najgorsze ze to sie zaczelo chwile przed 30stymi urodzinami... probuje to rozwiazac a ona odpowiada bo tak bo nie., i rozumiem i ciebie i to ze komus sie nie chce ma gorszy okres.., tylko nie mozna jesc i nie dbac o siebie zeby mezowi sie odechcialo czy cos,. To tak jakbym ja pracowal i zaczal jej dawac 10zl na dzien na przezycie bo chcialbym zeby schudla itp.. to takie nie fair zachowanie,, w zwiazku trzeba sie czasem poswiecic nawet udjaac.. ja nie zawsze mam ochote sluchac klienta ale zawsze robilem to dla niej zeby miala kase...zebysmy mieli albo zebym ja mial i mogl jej dac.. czyli co.. mam nie dawac jej pieniedzy zeby nie jadla i schudla,, ??bo sama nie mpracuje i nie bedzie miala za co jesc.. mam jej ni dawac pieniedzy na zycie tylko dawac jak sie uma,uje zadba schudnie??to takje nie dam zeby schudla albo dam jak zadba o siebie,, rownomiene z tym tyje zeby mezowi sie nie chcialo.. nie wiem co robic.. a kibiety piszace ze jestem tylko dla sexu.. wasz poziom jest ponizej oczekiwan.. trzeba miec szacunek do 2 osoby nawet w internecie tymabrdziej ze gdyby zalezalo mi na seksie juz miqlbym inna albo byl z przyjaciolka.. czy z d********,mi .. ale mi zalezy na niej., problem z depresjami albo jakimis nieokreslonymi zachowaniami jest taki jak z alkoholikiem czy cpunem czy palaczem zielska.. jak ktos sam nie chce pomocy to nikt mu nie pomoze., a moja kobieta jej nie chce.. a ja chce dziecko sexu milosci... gdybym chcial sexu samego w sobie mialbym go nawet za kase vzy z inna., jq chcialem milosci i z milosci ktora moja kobiete darze.. jednak jak mam nie dawac jej kasy zeby schudla bo nie bd miala co jesc.. taka metoda jak kolezanka wyzej,... jem zeby maz nie chcial.. to ja . Nie dam kasy zeby schudla albo jak zadba o siebie., chyba wole poszukac innej.. to brutalne... ale naprawde wiele ustepst i wyrzeczen dla niej q ona potrafi odpowiedziec bo tak...od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona ma problemy z tarczycą ? wtedy też bardzo spada libido . Zauważyłeś że utyła, może to wina nadczynności tarczycy . Spróbuj jej zasugerować badania tsh ft3 ft4 , niech zrobi prywatnie to nie jest duży koszt . Tak od razu jej nie zostawiaj bo może to nie jej wina lecz tego co się z jej hormonami dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś dla niej za dobry, złapała cię, uwiązała i już ma to czego chciała, teraz ma cię już w d***e. Poszukaj sobie kochanki dla swojego dobra, jak chcesz tak dalej żyć i być dla niej frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
menopauza się zbliża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty jeden masz taki problem? znajdz sobie faceta tez Ci obciągnie i ciasna szparę wsadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam, że nie pragnie sexu, ważne, żeby chciała seksu. swoją drogą może nie chce tego robić z gościem, co ma problemy z poprawną polszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkradl sie blad.. ona oprocz sexu NIE CHCEdziecka a ja go pragne i rok ja toleruje pytam jak pomoc a ona nic,, moze i tarczyca jednak jak pomoc osobie ktora nie chce slyszec o lekarzu.. ja chyba juz nie dam rady.. to taki banal byc teraz z przyjaciolka bo ona chce dziecka albo poszukac innej.. ale co moge zrobic,, rok czasu mija juz ponad rok nawet., to jakby ktos umieral z odwodnienia i nie chcial poc wody albo isc do lekarza., a najgorsze ze po tym co napisala pani wyzej iz je zeby byc gruba zeby mezowi sie nie chcialo upewnilem sie ze nie moge z nia byc.. co mam jem nie dawac kasy zeby z glodu schudla bo ma tak biedna mame ze jej mama bez mojej pomocy by do 10tego jadla powietrze i nie pracuje wiec skad by miala na jedzenie.. to ponizajace dla mnie jako faceta taki sposob egzekwowania swoich potrzeb albo dawanie jej w nagrode czegos jak zafba o siebie.. szczerze mowiac podziwiam meza pani ktora jw zeby tyc i sie mu nie podobac.. nie wiem ile to trwa ale jak z 2lata to bym sie rozstal rozwiodl itd.. dlatego zawsze bede bylem i jestem za rozdzielnoscia majatkowa... czasem mam ochote wlasciwie codziennie rzucic ja mowiac ile ja razy sie poswiecalem wstawalem do pracy wbrew sobie, sluchalem debilnych klientow, zeby ona miala, niw musiala pracowac i powiedziec a moglem pic albo powiedziec nie oracuje zeby nie bylo kasy zebys nie jadla schudla i ruszyla sie z domu ale to ponizej granicy meskosci.. przynajmniej dla mnie.. potrzebuje sexu i nie mam sie czego wstydzic.. nawet jak ona by schudla i udawala ze jej fajnie robiac to tylko dla mnie byloby dobrze i swiadczylo o jej milosci.. ja nie raz udawalem ze jest dobrze po dniu problemow w pracy po upierdliwym kliencie po problemach w firmie... kocham ja.. ale ja chce dziecka.. nawet jesli jego matki nie bede umial pokochac zapewnie jej i dziecku wszystko.. bez wzgledu czy to bd moja przyjaciolka czy nowa kobieta.. jednak dzis jak wroce z nia poroamawiam i oznajmie jej ze to koniec.. napisalem do niej sms co robisz, a ona boli mnie glowa, jem i ogladam tv.. zadzwonila do mnie czy moge jesc na miesciw bo jej sie nie chce gotowac.. ani nic kupic..dosc po 10h w biurze .. nie naprawde to trwa juz rok!! Mysle ze rozstanie zrobi jej dobrze , jak bd musiala zarabiac na siebie itd znikna z jej glowy urojone problemy albo brak checi na ich rozwiazywanie... od roku wracam a on jest o 20 w pizamie ciuchy te same co rano.. niestety wydaje mi sie ze to moja wina bo ja brzydko piszac rozpuscilem ale to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde te teksty o polszczyznie szukaniu geja.. wy macie problemy osobowosci czy jak?? Tarczyca.. ona od roku je jak ....... to po prostu lenistwo.. ja mam dosc dzis oznajmiam jej ze ma 2 dni na wyprowadzke.. i koniec. Doszlo do tego ze czas wole spedzac z przyjaciolka i ona jest sama i tez chce dzieci itd.. zreszta naprawde wiele kobiet potrzebuje faceta dobrego.. a dawanie i dziecko to chyba nie duza cena za spokojne zycie.. niektore lobiety same dziecka pragna i zajmowac sie domem i dbac o siebie i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIANNNAA12
Zostaw ja, nie souchaj debilek co mowia iz to od polszczyzny.. to takie torby jak twoja zona.. jadowite . Zostaw ja.. z ta przyjaciolka moze ci sie uda albo bedziesz z inna.. pracujacy facet z kasa chcacy dziecka, dbajacy o kobiete dajacy jej mozliwosc pozostania w domu i wychowyania dziecka to skarb.,!!i jeszcze chacy sexu !ideał .. zainteresuja sie toba i 20latki i 25latki i 28 czy 30sto latki.. ja mam 28 pracuje gdyz nie moge zostac w domu i nikt mi nic nie da, cale dnie w pracy to jestem sama.. jednak jakbym sptkala takiego faceta dalabym mu wszystko to ogromny dar kiedy kobieta moze dac dziecko zostac w domu ,nie pracowac zajac sie domem i facetem i taki facet byłby dla mnie najwazniejszy.. pozdrawiam Julia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mężczyźni , większość z was myśli tylko przyrodzeniem a gdzie uczucia , gdzie obietnice dane na ślubie ? Nie znam twojej żony autorze ale podejrzewam ze to co tu wypisałeś to jest niejako usprawiedliwianie się przed samym sobą bo chcesz odejść do kochanki . Może i masz w domu problem z seksem, którego nie możesz się doprosić od żony ,jeśli tak jest jak napisałeś a kochasz ją to powinieneś starać się jej ze wszyskich sił pomóc ,bo ewidentnie jest to spowodowane jakimiś zaburzeniami w organiźmie, Przysięgałeś przed ołtarzem "nie opuszczę cię az do śmierci" ... A ty co robisz ? Żalisz się na kafe jaki ty to biedny nieborak i oczyszczony z winy odchodzisz do przyjaciółki z którą (przypadek? ), od dawna dobrze się rozumiecie. Dziwna sprawa że masz taką przyjaciółkę , a czy przypadkiem nie jest tak , że żona czuje iż ją zdradzasz i dlatego nie chce z tobą sypiać ? Autorze nie zrobiłeś nic , by się dowiedzieć co powoduje oziębłość żony w stosunku do ciebie. W dodatku tu na forum wypominasz jej , jak to się biedaku poświęcasz pracując dla żony Rolą faceta -PRAWDZIWEGO FACETA jest zarobienie na utrzymanie rodziny, to co robisz więc nie jest żadnym wyczynem z twojej strony a tym bardziej poświęceniem (jak wcześniej napisaeś ) To że klient cię wkurza , cóż, nic nie przychodzi łatwo a żeby za coś brać wynagrodzenie niestety trzeba coś robić . Pieniądze same z nieba nie spadają. A ze czasem trzeba trochę się namęczyć , różne są zawody , w jednym lżej jest pracować, w innym trudniej . Sam wybrałeś ten w którym zarabiasz, więc nie żal się tutaj jaki to ty udręczony jesteś , bo zamiast być facetem robisz z siebie mazgaja, który nie potrafi opanować swoich żądzy i lata za spódniczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2424
A może poprostu problem tkwi w Tobie? Może za mało się starasz? Pieniądze to nie wszystko. Powiem Ci z własnego doświadczenia. Jestem ładna, zadbaną kobietą a od pewnego czasu mój mąż w ogóle mnie nie pociąga. Zawsze przyzwyczajona byłam, że mężczyźni mnie adorowali, zabiegali o mnie. A mój mąż co robi od pewnego czasu? Nic:-( Nie pamiętam kiedy powiedział mi coś miłego, kupił kwiaty bez powodu, przytulił, zatroszczyl się. .. W łóżku podczas seksu leży jak zimna kłoda, ciagle w tej samej pozycji . O kobietę trzeba dbać, doceniać, okazywać czułość. Zresztą o mężczyznę też. Ja się staram a on ma to wszystko gdzieś, uważa, że mu się należy.☺ No to jak ja mam mieć ochotę na seks z takim egoista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz problemu.. wczoraj dalem jej czas na wyprowadzke wyszla taka klotnia ze wczoraj ja spakowalem i wyrzucilem.. ale odwiozlem ja na dworzec zmienilem karte i czesc.. dzis zapraszam moja przyjaciolke.. a co do kobiet.. problem nie tkwil we mnie,, i sorry nie bede adorowal tlustego,leniwego paszteta.. nawet ladnej.. ja wo,e adoracje podczas sexu i tak udowadniac milosc.. a poniewaz dzis czeka mnie z przyjaciolka dluga noc a jestem glodny.. kochane panie temat jest zamkniety bo problem zostal usuniety.. a jak chlopak cie nie podnieca to nie ran go tylkopo prostu go zostaw.. albo powiedz mu to to sma cie zostawi.. a co do atrakcyjnosci co 2 ma fajna d**e i figure wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps przezcytaj co dla niej robilem.. potem wypowiadaj sie o egoizmie i doczytaj ze trwalo to rok... ps.. jesli chlopak ma gdzies ze o jiego dbasz to sa 2 opcje.. zdradza cie albo chce ale ma dosc... ze np chodzisz w obvislych spodniach sukienkach.. gdyznczasem podobno zazdrosc niszczy chec w facetach.. moze czuje sie po prostu taki jakto napisac.. oo zbyt malo wartosciowy i atralcyjny jak na taka kobiete jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotejwrednejpipy
On sie toba nie interesuje bo co 2 ma fajne cialo i d**e a ty po prostu jestes tępa.. piszac na kafeterii o takich problemach, nie rozmawiajac z nim musisz byc tępa.. poza tym problem tkwi w tobie kobieto gdys mozna wywnioskowac ze masz sie za jakas mega lepsza ..taka ksiezniczke.. a taki ksiezniczek jest pelno i to mlodszych ale majac w glowie wiecej niz echo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz niezłe alimenty będziesz musiał bulic żonie co miesiąc, No rozwód będzie z Twojej winy☺ Takiemu prymitywowi należy się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi się starać. Niestety tylko pustaki rozkladaja nogi przed byle kim, sa darmowymi sprzataczkami, kucharkami i dupodajkami. Kobieta powinna się cenić, nawet w małżeństwie. Tego kwiatu to pół światu, jak mawiała moja babcia. Zresztą większość Polaków, to miernoty w łóżku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×