Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorosła baba

moje dziecinstwa

Polecane posty

Gość dorosła baba

wyrosłam na odpowiedzialna osobe i grzeczna , wiedziałam co moge a co nie. Był nacisk. Miałam wszystko, miłość, jedzenie, opiekę, swój pokój, zabawki, miałam pomoc rodziców, nie było alkoholu i zła. Nie miałam sensu sie buntowac i uciekac z domu bo gdzie bym poszła? wiedziałam ze powrót i tak i tak musiałby by,c. a jaki potem niesmak? gdzie bym poszła? pod most? na dworzec? do kolezanki? na jak długo? i tak i tak bym wróciła. Dlatego nigdy nie uciekałam z domu bo nie było sensu. Miałam wygodnie i ciepło a to ze raz czy dwa dostałam zeszytem za dwóje to inna sprawa, a to ze oberwało mi sie bo naskrobałam to inna sprawa. Tak było. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy wyzwac rodziców, nie słuchac się ich czy zawieśc bo wiem ze potem by nie dali kieszonkowego, nie puscili na zabawę czy na dwór. Opłacało się "nieuciekac z domu". Czemu młodziez tego nie rozumie? kwestia wychowania chyba. dorosła baba jestem i uwazam ze wina jest rodziców. za mało krzycza i dzieci nie mają szacunku do rodziców, rodzice sobie pozwalaja na głowe wchodzić i potem takie pasozyty rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciiiiiia
widze ze tez cie oburzyl topic o zbuntowanej 13 latce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynizm
to juz wiemy:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachudra jedna taka
i co teraz będzie się on przewijał przez cały dzień, aż do znudzenia?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciiiiiia
nie caly dzien bo zaraz ktos wymysli topic typu "czemu ona nie chce polknac" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła baba
to wazne jest - ta młodziez ma wszystko komórki, komputery a za moich czasów tego nie było i nie narzekałam, a teraz jak nie masz komórki i kompa to tak jakbys nie miał głowy - tak sie porobiło. i trzeba dawac kary. wyłączyć z sieci czy cos......albo kupowac komórkę na karte i jak zuzyje szybko to nie kupowac od razu. albo zabrac komórkę. dziwię się ze tak sie ciezko rozdzicom zdecydowac na ukaranie zbuntowanej gówniary.czekac az dzieciaka do domu przyniesie bo teraz jest trendi miec dzieci w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachudra jedna taka
erotyczny dział mnie nie dotyczy, więc może sobie powstawać. Chodzi o ogólny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówa na kościach
a to wszystko przez tzw. bezstresowe wychowanie, przez współczesnych wiecznie zaganianych rodziców:o wypchać dzieciakowi brzuch smakołykami, dać w lapkę kasę i od czasu do czasu zapytać: no jak tam w szkole?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×