Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Możecie mi wyjaśnić co wam sie podoba w arabach, latynosach, azjatach, afrykaner

Polecane posty

Gość gość

Nerach? Nie pytam ze złośliwości, po prostu ja biala kobieta gustuje tylko w bialych, a moze chciałabym w ciemniejszych bo ich jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latynosów lubie innych nie ogolnie nie akceptuje religijnych ludzi, zwłaszcza muslimów, jehowców i ultra-katoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz przespałam sie z murzynem. Zrobiłam to z ciekawości czy ma rzeczywiście taką wielką pałe ale sie zawiodłam. Poza tym podniecałam sie że coś innego koloru wchodzi we mnie. Po tym epizodzie stwierdzam że jednak Polacy są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie - jakby sie spytac, co sie podoba w bialych - bialy moze byc piekny i madry, a moze to byc durna maszkara.Tak samo z treszta. Ludzie sa bardzo rozni, takze w obrebie kazdej rasy. Moze byc np nachalny stary Arab wciskajacy pamiatki pod piramidami, moze byc piekny Omar Sharif (a tez Arab)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od 11 lat Zona araba i jestem z nim Ze wzgledu na jego charakter...szczerze to ja nawet nie zauwazam ze, ze on pochodzi z arabii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 czyli był slaby w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:23 ale nie chodzi mi nawet o pochodzenie a o wyglad. Jasne, moze byc Arab o jasnej skorze i niebieskich oczach, ale to jakby rozumiem że on sie moze podobac, a moze byc nawet Polak o ciemniejszej karnacji, brazowych oczach, czarnych wlosach... W zasadzie mam aspekt wygladowy na mysli jedynie. Albo Hindusi? Jak oni sie mogą podobac? Niscy, brzydko pachna i sa zielonej skóry (oczywiście nie mowie o aktorach z Bollywood)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×