Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co zwracacie uwagę przy wyborze partnera partnerki?

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi mi glownie o wygląd, że musi wyglądać jak model ,modelka. Czy zwracacie uwagę na wykształcenie, z jakiej rodziny pochodzi, z jakiego środowiska. Jaką pracę wykonuje , jak długo "trzyma się pracy" jakie ma stosunki do używek ( alkohol, papierosy,narkotyki)itd. Pytam bo mialam na zajeciach jak wybrac odpowiedniego patnera/kę dla mnie nie ktore powody sa troche chore np. to z jakiej rodziny pochodzi , czy ktos jest winien, ze np ojciec jest alkoholikiem ? A Wy co myslicie na jakie cechy patrzycie przy wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz na nic. Każdy facet to d**ek. Nie chce juz żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictwo, charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, jak koleś używa wobec kobiety określeń tylu "używana", to jest na starcie skreślony, bo ja jestem k***a człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skreślony jest na starcie jak nie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna być zboczona i niczego się nie wstydzić w wyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PogardliwaDziewica
Michał121212 dziś I jak tu nie nienawidzić mężczyzn? Skoro chodzą po ulicach tacy, którzy jawnie pokazują, że kobieta to dla nich gorsza kategoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrze na wyglad nie musi wygladac jak modelka ale czy czysta zadbana wyprasowana paznokcie uczesanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie same traktujecie jak gorsze kategore, pieprzac sie z niewiadomo iloma przed slubem to sie nie dziwcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia, wykształcenie, pochodzenie, inteligencja, poczucie humoru, brak nałogów, czy lubi zwierzęta. Czy zaczyna zdania z wielkiej litery. Nienawidzę jak ktoś do mnie na fb czy czacie zaczyna pisać z małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja piszę zawsze z dużej to mam u ciebie jakiekolwiek szanse? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nielubi zużytych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz bo slowo "Ciebie, Ty, Tobie" itd zaczynasz z malej, a to jest ewidentny przyklad braku szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , nie bo napisałeś "ciebie"...i nie z dużej a wielkiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PogardliwaDziewica
Michał121212 dziś Oczywiście, bo pewnie pieprzymy się z innymi kobietami? :D Nienawidzę mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet, a ty się do takich zaliczasz i swoją teoretyczną dziewicą też będziesz pogardzał, tylko dlatego, że jest kobietą, czyli czymś według ciebie gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrze jak sie odzywa do rodzicow, osob starszych. Jak chlopak nie szanuje mamy, rodzicow nie bedzie szanowal zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ma znaczenie z jakiej rodziny pochodzi. Jeżeli pochodzi z patologii, to duże prawdopodobieństwo, że będzie powielał ten schemat, nie bez powodu mówi się "niedaleko pada jabłko od jabłoni, jaki ojciec taki syn, jaka córka taka mać itd... Poza tym dzieci alkoholików mają tzw. syndrom DDA i jeżeli sami nie piją, to mają różne dysfunkcje-nie potrafią okazywać uczuć, nie mają empatii, nie potrafią stworzyć normalnego ciepłego domu, bo nie mieli odpowiednich wzorców. A dorosłego człowieka już ciężko zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PogadliwaDziewica
gość dziś Ty to nie lubisz żywych kobiet, bo nikt normalny nie określa człowieka, kategorią, jaką określamy rzeczy. Tacy jak Ty i Michaś, traktujecie lepiej zwierzęta, niż kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Pro rodzinna osonowosc, religia, dziewictwo. x Poszukaj na kółku różańcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Terapia dla takich ludzi, słyszałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , masz cos do kółek różańcowych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś "Jak sie same traktujecie jak gorsze kategore, pieprzac sie z niewiadomo iloma przed slubem to sie nie dziwcie." Czyli kobiety nie moga miec facetow przed slubem ,a jak mezczyzni "bzykaja" na prawo i lewo jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś , masz cos do kółek różańcowych?! x Absolutnie nic, to była dobra rada dla poszukującego, gdyż tam są z reguły kobiety cnotliwe, religijne i prorodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:48 nie faceci jak bzykaja na prawo i lewo to tez zle. Ale seks wymaga wspolpracy. Gdybyscie sie nie godzily to by faceci nie ******* na lewo i prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×