Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co zwracacie uwagę przy wyborze partnera partnerki?

Polecane posty

Gość gość
Michał121212 dziś Nie p****ało mnie, nienawiść do kogoś/czegoś da się wyczuć i nieważne, czy wynika to z czyjejś religii, koloru skóry, czy właśnie płci - to widać. Facet z minimum kultury i szacunku do innych ludzi, nie nazywa ich per "rzecz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Terapia dla takich ludzi, słyszałeś o tym? x Terapia nie zawsze przynosi rezultaty to raz. Taka osoba przede wszystkim musi iść na terapię to dwa. Poza tym wystarczy jakiś poważniejszy problem i wszystkie kroki osiągnięte na terapii się sypią. Bycie z takim człowiekiem to ciągłe napięcie, huśtawka nastrojów itd. Dla normalnej osoby może być to nie do przejścia. Wiem o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Taaa, bo małżeństwa są wieczne, a jednorożce hasają sobie po polanie rzygając tęczą. Nienawidzisz ludzi za uprawianie seksu? W takim razie kto jest według ciebie gorszy? Ludzie w długoletnim związku, którzy uprawiają seks, czy gwałciciel i morderca? Ja wiem, ze dla Ciebie to będzie jedna i ta sama kategoria :) Aż ciekawi mnie, jakie masz zdanie o ofiarach gwałtu, albo wdowach, które chcą sobie ułożyć życie na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sa malzenstwa ktore trwaja, az do smierci ze starosci. I co mozna? Mozna, tylko wy jestescie zawygodne! Bo zwiazek monogamiczny wymaga pracy i wspolpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie ma zdanie o pannach z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz wyglądu (bo nie czarujmy się, najpierw daną osobę WIDZISZ, dopiero, kiedy Ci się spodoba wizualnie, to chcesz ją bliżej poznać. Chociaż zdarzają się osoby średnio atrakcyjne, które swoją osobowością wiele nadrabiają i zjednują sobie amantów.... ale trochę odjechałam od tematu). Prócz wyglądu, interesuje mnie, czy jest inteligentny, opanowany, przedsiębiorczy, zabawny (chociaż inteligencja często idzie w parze z poczuciem humoru), czy nie ma nałogów (w tej kwestii powinnam być bardziej tolerancyjna, ale nie umiem się przemóc, kiedy ktoś pali ;( - bo nadużywającym alkoholu czy narkotyków od razu dziękuję, wiadomo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Sam właśnie przyznałeś, że nie sprawdza się to w 100% przypadków. Wam wystarczy chore dziecko, albo i żona, by się zmyć, więc o czym my rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co go tak szkalujecie: Michał121212 dziś przynajmniej można się pośmiać z tego, co pisze. Kto normalny brałby takie porównania na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Taa a o samotnych matkach po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozwodek to przypominam slowa przysiegi malzenskiej "...i ze cie nie opuszcz, az do smierci" i "...na dobre i na zle..." wiec o co wy sie mnie pytacie? Kazdy kto lamie przysiege, jest dla mnie gowno wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 A moze samotna matka wychowuje dziecko z g****u lub nie chcciala sie zgodzic na aborcję, przeciez taki katolik jesteś, nie znasz sytuacji a oceniasz. "Michał121212 dziś 21:48 nie faceci jak bzykaja na prawo i lewo to tez zle. Ale seks wymaga wspolpracy. Gdybyscie sie nie godzily to by faceci nie ******* na lewo i prawo!" hahaha czyli to i tak wina kobiet a mezczyzni święci. Jestes z PIS-U :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Zdajesz sobie sprawę, że czasem sytuacja nie pozwala na to, by dalej tkwić w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Bo Tobie się wydaje, że wszystko da się przewidzieć i wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która nie jest dziewica to ślub jest nie ważny tak samo jak idziesz do spowiedzi spowiadasz się że uprawiałaś seks przed ślubem a dalej to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
MIchal to zwierzęta brały ślub? :D Że żyją dalej jak zwierzęta :D A Ty jak żyjesz? Spójrz najpierw w lustro, a później oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chcę Ci niszczyć wizji, ale nie każdy bierze kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Mam ci podać sytuację nie do rozwiązania i przewidzenia z własnego otoczenia? Świat nie jest idealny, a ludzie to ścierwa, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stosunek do używek: bardzo ważne, zwłaszcza po ostatnim związku z nałogowcem. Na horyzonty umysłowe: wykształcenie wyższe, umiejętność składania poprawnych zdań i wyrażania jasnych opinii , w miarę bogate słownictwo, brak przekleństw. Rodzina: nie tak bardzo ważne, ale ofc mile widziana cała, kochająca się, bez rozwodów, patologii . Umiejętność prowadzenia konwersacji, a nie monologu. Grzeczne zachowanie wobec mnie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś opowiedz sytuacje , ciekawy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Co powiesz na śmiertelną chorobę żony, która ujawnia się kilka lat po ślubie i ucieczkę przez męża? Dało się przewidzieć? No chyba nie bardzo, tak samo, jak śmierć, 3 lata później, w wieku ledwo 32 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ten temat to PROWO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem DDA po terapii. Nie mam hustawek nastroju, mam dobra prace, znajomych i jestem nad wiek dojrzala. Jacy faceci mi sie podobaja: nie chce modela, ale powinien byc zadbany w sensie nie smierdziec potem, miec wszystkie zeby:D i byc ogolnie czysty. Wazne jest tez, ze potrafi utrzymac sie pracy, a nie zmienia co 3 miesiace. nie moze byc arogantem, cwaniaczkiem, narcyzem, obrazalskim, psychopata czy uzaleznionym od czegokolwiek. Zwracam tez uwage na kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile trwala Twoja terapia i na czym polegala? Probowalem chodzic, ale beznadziejnie bylo. Ja u kobiet zwracam uwage czy jest czysta i swieza. Jakie ma kolezanki czy duzo kolegow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×