Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minia23455

Na czym polega przesyłka za pobraniem?

Polecane posty

Gość minia23455

chce wystawić kilka rzeczy na allegro i chciałbym aby wysyłka była za pobraniem jak to wygląda? tzn jak potem dostanę te pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na konto albo przyniesie ci listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłka za pobraniem polega na tym ze osoba wysyłająca nie ponosi kosztów przesyłki natomiast osoba odbierająca płaci za nią (więcej niż w przypadku zapłacenia przez wysyłającego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia23455
no właśnie wolałabym żeby mi listonosz przyniósł... a to sie tam gdzies na tej przesyłce zaznacza czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia23455
a orientujecie się może ile się za to mniej więcej płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co wie
jeśli przeniesiesz koszty na odbierającego przesyłkę ty nie poniesiesz żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przesylke za pobraniem
placisz w chwili gdy ja nadajesz ! No nie jest tak, ze na poczcie - zostawiasz sobie paczke i nic za nia nie placisz,a to sugeruje wypowiedz - Poziomki. Taka sredniej wagi paczka chyba do 1kg kosztuje ok.15zl. Potem ten koszt mozesz przerzucic na kupujacego i on Ci zwroci te kase oplacajac kwote pobrania za rzecz ktora kupi. Zreszta wejdz sobie na strone poczty polskiej tam jest caly cennik przeciez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przesylke za pobraniem
Na przesylce nic sie nie zaznacza tylko na druku ktory dostaniesz na poczcie jak bedziesz te paczke wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co wie
oczywiście że można nic nie płacić tak jest np.w pocztexie,zaznaczasz że koszty ponosi odbiorca przesyłki i tyle, mało tego jeszcze nie musisz iść na pocztę zamówić kuriera do domu( ale to chyba tylko w tych większych miejscowościach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że płacisz a w kwocie do pobrania wpisz sumę- ceny za towar + koszt opłaty- koniecznie! bo dokładnie taką kwotę pobierze od kogoś listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka co wie- a o tym nie słyszałam- ale może rzeczywiście tak jest ja pisałam o standardowym nadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli towar wysyłany jest wart
na przykład 50 zł, płacisz za uslugę poczty polskiej załóżmy 15 zł, a odbierającego obarczasz kosztem za towar i za wysyłkę, czyli w czasie nadawania podajesz że odbiorca ma zapłacić 65 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przesylke za pobraniem
Ja nie pisalam o przesylkach kurierskich - a pocztex jest juz przesylka kurierska, tylko o standardowych uslugach poczty polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co wie
ja wiem że tak jest bo przetestowałam osobiście i zupełnie nic nie zapłaciłam przy nadaniu a jeszcze odebrali mi paczkę z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co wie
no fakt pocztex to już usługa kurierska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko fajnieale jak ci
nie odbierze przesyłki i nic nie zapłaci to jesteś stratna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co wie
dlatego lepiej wysłać kurierem przerzucając opłatę paczki na odbiorcę bo rzeczywiście jeśli wyślesz standardowo to możesz nie mieć i opłaty za tą rzecz jak i dodatkowo ponieść koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka_krak
Mnie tak jeden gosc wyrolowal. Kupil, chcial za pobraniem, bo bal sie ze jak wplaci na konto to ja cos bede krecic, ze wyslalam itp. A on sam nie odebral tej przesylki i ja bylam stratna za pobranie, do tego jeszcze tydzien poczta zwracala mi przedmiot :/ Przesylka ta chroni tylko kupujacego! Lepiej zaznacz wplate na konto i czekaj po wygraniu aukcji na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×