Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadwaga

Polecane posty

Gość gość

Mam duży problem z wagą. Chciałabym na początek schudnąć choć 10 kg ale wiem, że po tygodniu moja motywacja się skończy. Ważę 83 kg i mam 1,60 m wzrostu. Chciałabym pójść do dietetyka ale mnie nie stać. Mój chłopak mówi, że mu się podobam ale ja chciałabym schudnąć dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gruba świnioooo!!!!!!! Najpierw sie doprowadzaja do takiego stanu a potem narzekaja nie mam chlopaka nie mam chlopaka. Weź dupsko rusz i idz pobiegac czy cos, rowerek albo plywanie i nie zryj tyle!!! pewnie nazerasz sie na noc a potem sa efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
przynajmniej nikt jej nie zgwałci .. Widziałeś kiedyś by ktoś zgwałcił spaślaka? Zawsze gwałcone są panny które mają nie wiecej niż 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od drobnych zmian, na początek wywal z diety cukier, jak wytrzymasz 2 tygodnie to później będzie już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
spaślak może czuć się bezpiecznie , bo nawet gwałciciele nie są az tak zdesperowani by zabierać sie za babcie albo otyłe panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
za nadwagę odpowiadają najbardziej węglowodany czyli musi wyrzucic frytki , schabowe , coca cole. JA pije coca cole raz w roku .. , musisz omijac też - kluski , karczek , pączki ciasta kremy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
jak jesteś głodna to ... zjedz jabłko jak po zjedzeniu jednego jabłka dalej będziesz głodna to zjedz jedno kiwi i popij wodą mineralną i to powinno wystarczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi 114 dziś Schabowe to węglowodany? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
nie trwierdze ze wszystko z tego to weglowodany , napisałem ze od węglowodanów nalezy zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze w diecie jest odkwaszenie organizmu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi 114 ale ty jej radzisz żeby jadła jabłka a co to jest jak nie węglowodany? jak będzie cały dzień zajadać się jabłkami to dostarczy masę cukru, pewnie że to lepsze niż fastfood ale lepiej jako zagryzki stosować coś mniej słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×