Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nagonka na osoby niewierzące

Polecane posty

Gość gość

Dleczego katolicy tak atakuja osoby niewierzące, szczególnie teraz, w związku ze sprawami uchodźców i islamem. Kiedy wreszcie człowiek przestanie narzucać człowiekowi swoją wiarę?! Religia katolicka nawołuje przecież do miłowania bliźniego, a ja- z racji swojej pracy spotykam się z czymś zupełnie przeciwnym- katolicy częsciej plują jadem, obrażają, wyzywają osoby niewierzące. DLaczego tak trudno jest zrozumieć, że nie każdy chce wyznawać chrześcijańską wiarę lub jakąkolwiek inną wiarę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sadze ze gdybys zaczela sie dymać niemiala bys takich dylamatow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że przedawkowałaś wybiórczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to w tym kraju jest nagonka na katolików, a nie ateistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , dokladnie, masz racje.a tu na kafeterii katolik =zly, ateista=dobry, malzenstwo-zle, konkubinat-dobry, poza tym nagonka na kobiety po 30 i niezbyt urodziwe, za to facet 40 letni ktory zdradza zone z nastolatka jest godny podziwu.podobnie opluwa sie matki ktore urodzily po 35 rz, ze "dzieci sie beda wstydzic", bo matka musi byc mloda, piekna i seksowna. najlepiej byc piekna, puszczalska 20 latka, ktora potem urodzi 5 dzieci przed 30 w konkubinacie, a jej 20 lat lat starszy partner bedzie ja zdradzal na prawo i lewo jak tylko kobiecie stuknie 30.Taki dekalog kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nagle te naskakujace na katolikow osoby staja sie nagle swiete kiedy dochodzi do sprawy gejow i lesbijek.pozabijaliby, mysle ze katolicy sa bardziej tolerancyjni.ja nic nie mam do osob innej orientacji o ile nie robia z tego cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest odwrotnie, to katolicy maja cięzko w tym państwie przez ateistów, którzy ich ciagle prześladują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierze w kwestii religijności. Ja wierze na swój własny sposób w różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie! To na nas pluja jadem, krzyże chcą ściągać- nasz symbol polskosci, obrażaja kościół, wyzywają księzy od pedofilów itp. Więc kto tu kogo obraża?! To my jesteśmy przesladowani przez niewierzących, to oni narzucają nam swój światopogląd- m.in zdejmowanie krzyży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wyrzekliście się Boga i przez was całe zło świata! Ze złem trzeba walczyć, wszyscy zjednoczymy się pod krzyżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym kraju już dzieci w szkole są szykanowane jeżeli nie są z rodzin katolickich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:39 typowy katolik chce walczyć z osobami które myślą innaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie lubię katolików i ateistów bo to źli ludzie bałwochwalcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, walczyć w obronie polskości. Bo jeśli nie Bóg, to ludzie zejdą na psy, nie bedą mieli już żadnych zasad. Stąd te wszystkie zdrady małżeńskie, nieszanowanie bliźniego, rozwody, krzywdy- bo ludzie nie wierzą w Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×