Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbrzydszy koles w firmie

Polecane posty

Gość gość

podbija do najlepszej laski :D ale mam beke z typa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wkurza cię, że do ciebie nikt nie podbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam chłopaka. poza tym trzeba znac swoje standardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie podbija.Przynajmniej ma odwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co najlepsze, ona dala mu sie zaprosic na kawe :D jak juz dzisiaj powiedzialam, ze jest nienormalna jakas, bo moglaby miec faceta, na ktorego przynajmniej da sie patrzec, to mi odparla, ze szuka mózgu, nie gładkiej buźki z przytrzyonym zarostem. no to ja sie spodziewam, ze podczas seksu bedzie sobie musiala zawiazywac oczy, zeby wgl sie podniecic i zeby mogl sobie w nia wejsc tym malym, gejowskim pindolkiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal ci wszsytkie wargi sciska ze nie do ciebie pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce taką
mądra dziewczyna, i taka to skarb, nie leci na wygląd ani kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie piękna i bestia, chociaż tutaj nikt sie nie zamieni w ksiecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tyłu ją bedzie posuwał a ona będzie oglądać film z jej wymarzonym aktorem! Dajcie ten link temu co pisze że kobiety wymagają fotomodela do związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie powiem, moze i patrzy na ten mozg, bo koles jest bardzo madry i zabawny, no ale kurcze, to taki pocieszny grubasek hahaha kazdy takiego zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty znasz standardy. Sama pewnie wyglądasz jak kupa, a podbijasz do przystojnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zajeebista :) dbam o siebie, mam świetnego faceta, niedługo już narzeczonego. też jest zadbany i przystojny. jestem szczesliwa w zwiazku i dlatego nie jestem zazdrosna o powodzenie tej dziewczyny w naszej firmie, ba! ja nawet lubie na nia popatrzec. sliczna dziewczyna, ciagle usmiechneta, ladnie sie porusza. nie jestem lesbijka, ale lubie popatrzec na fajne babki :D lubie piekno. nigdy bym nawet nie spojrzala na brzydkiego faceta. nie rozumiem, czemu ludzie nie wiaza sie w pary nie na swoim poziomie, przeciez on nie moze oczekiwac, ze jesli sie zwiaza, to ona go w koncu nie zdradzi lub nie rzuci dla przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zajeebista usmiech.gif dbam o siebie, mam świetnego faceta, niedługo już narzeczonego. też jest zadbany i przystojny. jestem szczesliwa w zwiazku i dlatego nie jestem zazdrosna o powodzenie tej dziewczyny w naszej firmie, ba! ja nawet lubie na nia popatrzec. sliczna dziewczyna, ciagle usmiechneta, ladnie sie porusza. nie jestem lesbijka, ale lubie popatrzec na fajne babki smiech.gif lubie piekno. nigdy bym nawet nie spojrzala na brzydkiego faceta. nie rozumiem, czemu ludzie nie wiaza sie w pary nie na swoim poziomie, przeciez on nie moze oczekiwac, ze jesli sie zwiaza, to ona go w koncu nie zdradzi lub nie rzuci dla przystojnegox xxx xxxx xxx Jesteś typową dziwką. Firmę pewnie prowadzi facet, jest przystojny, to się uczepiłaś do niego. Ale gdybyś nawet sama była przeciętna, to byś nawet i przeciętnego nie chciała, tylko szukała księcia z bajki, lub nadzianego. Nie potrafisz kochać. Kochasz pieniądze, wygląd faceta, albo jego tępotę. Ja gdybym miał firmę, i kasę, to bym nie spojrzał nawet na tę piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma należy do moich rodziców głąbie :) więc kasy mam jak lodu i nie muszę się wieszać na facecie :D jakbyś miał firmę, i kasę, to leciałoby na Ciebie stado panienek i wybrałbyś z nich tę najpiękniejszą. taka prawda. ale nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On też zarabia nieźle nie ? No ale przystojnego musiałaś sobie wziąć :D To nie robi różnicy, w końcu i tak rządzą tobą instynkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miał firmę, i kasę, to leciałoby na Ciebie stado panienek i wybrałbyś z nich tę najpiękniejszą. taka prawda. ale nie masz xxx xxx xxx W przyszłości będę ją miał, ale nie mam zamiaru wybierać sobie żadnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna ladna dziewczyna nawet nie spojrzy na brzydkiego faceta. prowo 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zadna prowokacja. to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×