Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najniższa krajowa to wręcz kpina!

Polecane posty

Gość gość

Praca biurowa znajomość 2 języków, odpowiedzialność finansowa i materialna po 10 dziennie i uwaga...1350 na rękę. Czy to tylko mi się wydaje,że to wykorzystywanie? Jak samych rachunków mam 600 zł a gdzie bilet, ubrania, jedzenie podstawowe kosmetyki itd.? Nie jestem jakąś wymagającą kokosów. Jak Wam się udaje za taką kasę przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne oferty i poszłam do pracy fizycznej, wyciągam 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie akurat ta praca jest tyle warta na rynku i ani złotówki więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To większość "prac" dla kobiet jest tyle warte, albo 6 zeta na h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem plebsem by harować fizycznie i być brudna i śmierdzieć potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pracowałam za takie kwoty. Moja pierwsza pensja to 2400, nigdy potem nie miałam mniej, chyba, że tymczasowo. Chociaż oferowali mi jakieś grosze, fakt. Po prostu wtedy szukałam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam tysiąc to się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kwestia priorytetów. Też nie jestem, jak to określiłaś, plebsem, pochodzę ze szlacheckiej rodziny (serio) i mam wyższe wykształcenie, no, ale pracuję fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha tępa polska biedota... hahahaha. a tępaki pomyślały czy aby zasługują TYM CO UMIEJĄ NA TE 1350 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szlacheckiej rodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ścisłość, to dziadek ze strony mamy miał jakiś tam tytuł hrabiowski, a ze strony ojca majątek pod Turkiem. A teraz znikam, niestety do pracy (serio, serio). Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty qrwo nawet jednego grosza nie jesteś warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawcy płacą tyle ile niezbędnie muszą. Czy to takie dziwne? Gdybyście byli pracodawcami to robilibyście to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóz plebs pracuje a szlachta się prostytuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska średnia krajowa to nie kpina bo polska płaca minimalna ma 23 kraje UE które wprowadziły płace minimalną nie jest na ostatnim 23 miejscu tylko jest na 12 miejscu spośród wszystkich postkomunistycznych krajów Europy w Słowenii jest jedynie wyższą polska płaca minimalna jest po Słowenii najwyższą płacą minimalną spośród wszystkich postkomunistycznych krajów świata wpisz sobie na necie polska płaca minimalna 12 miejsce w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS polska płaca minimalna systematycznie rośnie bo od 1 stycznia każdego roku rząd ustawowo podnosi płace minimalną w 2013 wynosiła 1600 brutto (uwaga brutto nie netto) w 2014 1680 brutto w 2015 roku 1750 brutto teraz 1850 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudnym, niedouczonym polskim leniom wiecznie mało. nagadały im , że im się brudasom, pastuchom należy jak na Zachodzie . hahahahaha. więc nieliczni , którzy znają perfect języki i mają fach zarabiają prawie jak na Zachodzie. trzeba coś umieć a nie mieć tylko dyplom głupkowatej szkolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo polska jest jednym z najtańszych krajów UE i jest średnio dwa razy tańsza niż kraje starej piętnastki czyli 15 krajów UE które były członkami UE przed 1 maja 2004 roku i ps od 1 kwietnia jest pięćset złotych na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska średnia krajowa w gospodarce narodowej w 2016 wynosi cztery tysiące złotych brutto czyli trzy tysiące dwieście złotych netto wg GUS oraz Eurostat za płace minimalną w Polsce pracuje 10-12 procent Polaków 70 procent Polaków zarabia od dwa tysiące dwieście złotych do dwa tysiące czterysta złotych więc to nie kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i 187 wziętych w rankingu źródło list of countries by Human development Index 2015 (namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona znane piwa z browaru namysłów to zamkowe złoty denar plum namysłów export namysłów pils kuflowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. To jak żyć skoro? Czynsz- 300 fakt niski Prąd -60 Telefon- 35 Tv+net 55 Jedzenie 400-500 Leki 180 niestety mus Kosmetyki plus chemia - 50 zeta sieciówka- 90 I co to jakieś życie mad stan? Jasne po co telefon, po co tv net, po światło palić będzie.mniej, po co jeść jak można zupki chińska i bułkę z biedronki, myć, prać szarym mydłem na tarce, chodzić z buta 5 km w jedną stronę na 7, leków też nie brać szybciej się padnie...może macie inne pomysły jak zaoszczędzić by zostało na kurtkę czy buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to wszystko dzięki mądrej polityce Platformy Obywatelskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sie ciesz że nie mamy najniższej płacy minimalnej w UE tylko jesteśmy w środku bo na 12 miejscu na 23 kraje UE i nie jesteśmy na tle UE drogim krajem i kto ci każe pracować za płace minimalną w biedrze kauflandzie zarobisz na kasie 2100 miesięcznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię, że wymagam kokosów. Jednak takie są zarobki dla kobiet w naszym kraju. Jak to szef mi kiedyś powiedział śmiechem, że praca dla kobiet to rozrywka dla tych co są na utrzymaniu faceta. Takie są zarobki taka rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciag dalszy w powiecie namysłowskim i okolicach możesz więcej zarobić niedaleko miasta namysłów są ogromne zakłady stolarskie właściwie to są hale gdzie pracując po 12 godzin dziennie 5 dni w tygodniu zwykły szary pracownik zarobi 4200 miesięcznie a kierownik nawet 7 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim urzędzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
W zakładach Nestle Diehl controls czy Velux w Namysłowie zarobisz miesięcznie ponad dwa tysiące miesięcznie podobnie w browarze namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wschodzie tyle płacą, fakt. Na zachod od Wisly na pewno lepiej. Mieszkam w Lublinie, tutaj o płacach lepiej nie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Wpisz sobie Nestle Namysłów i sobie zobacz z Namysłowa do Wrocławia jest 60 km i 30 km w połowie drogi do Wrocławia jest droga ekspresowa S8 prowadząca od Wrocławia do Białegostoku ona się z autostradą A4 łączy i z Namysłowa do Opola jest 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×