Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naprawde samotny mezczyzna powinien nie widziwiac tylko zwiazac sie z byla narko

Polecane posty

Gość gość

-manka lub prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że byłą a nie aktualną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny jestem ,i znam pare pijaczek,to to samo co narkomanki. Puszczam czasem je na kawe ale takej baby niechcial bym miec w domu. Syf kila i mogila.:-P nawet ich dymac niechce ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkomanki wolą dresów dilerów, którzy im dostarczają prochy. Wątpię czy któraś by zechciała prawika kafeteryjnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temat jest o byłych a nie aktualnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej okazji samotnym przeznaczasz wyłącznie odpadki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadkiem może być kobieta która pewne sprawy robi aktualnie.Przeszłość powinno się wymazywać bo wielu ludzi naprawia swoje błędy np.z młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety narkomanem i kurwą zostaje się na całe życie. Można nie ćpać i nie kurwić ale organizm i psychika są już zjebane do śmierci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można tak ludzi szufladkować.Wielu z nas gdy było młodymi ludźmi dopuszczało się złych występków ale pewne sprawy mamy już dawno za sobą(minęło 10,20 czy 30 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie można? Czemu nie pijący alkoholik ma świadomość nałogu a ,,czysty" narkoman już nie ? Czemu mam spać z kobietą , która robiła ze swojego ciała kloakę za pieniądze i nie czuć obrzydzenia? Czemu mam wybaczyć komuś przeszłość jeśli prawdopodobnie mi taka nie byłaby wybaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 bo kobiety mają prawo mieć wymagania i kryteria, a ty nie! ty masz brać wszystkie jak leci bez gadania i nie narzekać! i dziękować, że one cię chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:43 Dlaczego kobiety mają miec wymagania i kryteria a my nie?Jakieś chore jesteście.Brzydule 4/10 wymagają modeli z twarzy 9/10.Chyba przegięcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×