Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniesia gaguś

NIE DOSTAŁAM SIE NA STUDIA

Polecane posty

Gość agniesia gaguś

jestem 94 na liscie rezerwoej, przyjeli 200 osób czy mam szansę jeszcze??? jak myslicie??? kurcze tak bardzo chcialam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia gaguś
jak myslicie czy 100 osó moze zrezygnowac???? wątpie :(:( kurde a byłam pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie połowa musiałby
zrezygnować , trochę marne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem najlepsza
Myślę, że masz Na jaką uczelnię zdawałaś i na jaki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia gaguś
na politechnikę, logistyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia gaguś
ja nie chce innych studiów, te sobie wymarzyłam tak bardzo chciałam, teraz to mogę umrzec, zawsze wiatr w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dołuj sie!!!!!
ja własnie za kilka dni się bronię i konczę studia i powiem Ci cos z własnego doświadczenia! Chciałam isc na architekture jezdziłam na kursy przez rok i prawie sie dostalam bylam 5 na liscie rezerwowej jednak nie przyjeli mnie ostatecznie. też mialam dół. poszłam na budownictwo, studia były tak ciezkie ze nie dalam rady uczyc sie na architekture ale po 2 roku wybrałam specjalizacje architektura ale po półó roku.... z niej zrezygnowałam!!!! W ogóle mi sie to nie podobało! Teraz w ogóle nie żałuje ze sie tam nie dostałam NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO ja jestem teraz b.zadowolona z tego co mam także głowa do góry jestes jeszcze młoda powiem Ci szczerze ze też miałam dużo logistyki i transportu i to są nudy,i roboty tez jakoś dla Ciebie po tym nie widzę :o najbliższy rok najlepiej przemysl co chcesz robic w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dołuj sie!!!!!
A tu Ci jeszcze zacytuje: PRZECZYTAJ TO BO WARTO!!!:: TO MNIE ROZWALIŁO: "Ja mam niecałe 19lat jestem po gimnazjum, pracuje w małej firmie produkującej makaron na wsi w lubelskim i zarabiam 1,400zł/mc, tu czytam że ludzie po studiach 900zł, dobrze że rzuciłem szkołe... 00:33:31 chłopak ktory rzucił szkołe i poszedł pracowac przy makaronie ma racje studia trwaja 5 lat ,czyli 60 miesiecy...przez te 60 miesiecy Ty zarobisz przy makaronie 72 tysiace złotych+ masz doswiadczenie i staz pracy , a taki absolwent wychodzi po studiach i policz sobie ile czasu musi upłynac zeby dogonił Cie finansowo + zwrot tego co wydał na studia,czyli około 100 tysiecy w plecy wiec nawet jesli taki absolwent po jakims czasie bedzie zarabiał wiecej od Ciebie ,to nim zrownacie sie finansowo upłynie z 15 lat klasyczny przykład tego ze studia w Polsce to pomyłka...a co ma powiedziec osoba ktora zaraz po maturze prysneła na 5 lat za granice a druga osoba ktora w tym czasie studiowała? Wtedy ta druga osoba nie ma szans dogonienia tej pierwszej bo przez 5 lat za granica mozna zarobic poł miliona a w Polsce przepierdziec w fotelu uczelnianej auli i posłuchac 60 letniego wykładowcy o tym jaki to ten PRL był zły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizzzzzzkaaaaa
ja sie dostałam, ale nie wiem co mam wybrać, prosze niech ktos podpowie: 1) SOCJOLOGIA na SGGW 2) ADMINISTRACJA na UKSW Z tym, że pierwszy kierunek chciałaod zawsze studiowac-poprostu mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy komentator debilizmu
teraz poprzyjmowali masę debili na polibudy. ciekawe ilu z nich przetrwa pierwszy semestr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam socjologieeee na sggw
socjologia na SGGW stoi na marnym poziomie, wiem po studiowalam, o administracji na UKSW słyszałam dobre rzeczy, ale mam awersję do tej uczelni. A ile miałaś procent z matury, że przyjeli Cię na SGGW? Pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggatis
W dzisiejszych czasach mozna spokojnie przeczekac ten czas i zdecydowac sie np. na szkołe policealną. Moja koleżanka tak zrobila- poszła do Cosinusa. I powiem Wam ze to naprawde dobry pomysl,i mozna też do tego zdobyc konkretny dyplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus w ogole cieszy sie bardzo dobra opinią, wiec spokojnie mozna podjąc tam naukę, zwłaszcza ze bardzo dobrze z tego co słyszałam również przygotowują do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×