Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nie mam co robić

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat od ukończenia szkoły mineły 2,5roku troche pracowałem we własnym zawodzie ale stwierdziłem że to nie dla mnie i że nie normalni ludzie pracują w nim nie normalni ludzie,i tak przez ten czas pracowałem róznie raz pół roku,i przerwa szukanie innej firmy i znowó z 2tyg lub kilka ms, a między czasie liceum chodziłem zaocznie liceum jestem-w piłke i w koszykówke sam gram od czasu do czasu ale to już nudne jest -cały czas bezrobotny -Nie mam wielu znajomych -Większość czasu leże w domu od czasu do czasu z psem wyjde, pomogę w domu w obowiązkach domowych. -Nie mam dziewczyny -Nie mam pieniędzy żeby iść na impreze czy kupić nowy rower pojechać gdzieś .oglądam filmy i filmiki na internecie yt, Na konsoli i kompie znudziły mi się gry troche gram na konsoli ale czekam na zaległe pieniądze z pracy żeby kupuć nowego pada i grę ,wychodze z nudów na miasto nieraz i z nadzieją że poznam dziewczyne napije się w pubie jak mam kasy jedno mpże dwa piwa może jakaś sama zagada albo ja po kilku piwach zagadam do dziewczyny po kilku piwach nie wiem jak zagadać ,znudy poszedłem do klubu go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×