Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćq

Nie mam motywacji do rzucenia palenia

Polecane posty

Gość gośćq

Mam 26 lat. Dokładnie 11 miesięcy temu zaczęłam palić (cóż, nawet nie chcę tego komentować). Chcę przestać, ale wtedy myślę sobie - i tak już rok trułam organizm, i tak to przyniosło już jakieś szkody (zdrowie, zęby, nie wiem czy piersi nie straciły na jędrności)... Aż odechciewa mi się rzucić, skoro i tak z własnej głupoty już tyle zepsulam. Zaczęło mi sie nie chcieć o siebie dbać, no bo po co, skoro palę... Nie umiem wyjść z tego marazmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja paliłam 15 lat i rzuciłam a kase zamiast na fajki to na kosmetyki albo ciuchy wydaje i lepiej mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pale 15 lat i też nie mam motywacji a kasa mnie nie przekonuje choć puszczam z dymem konkretne pieniądze(€) :( o zdrowiu nie wspomne,mam zero kondycji,fajki kradną mój czas , smierdze pewnie jak popielniczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłem 12 lat(młodość) i rzuciłem z dnia na dzień.Szkoda zdrowia i pieniędzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sposób na tic tac sama tak rzuciłam zamiast fajki tic tak nie przytyłam nie smierdziałam jak popielniczka mam super kondycje i jest super a paliłam prawie 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W papierosach znajduje sie: benzyna do zapalniczek,baterie,świeca,rozpuszczalnik,środki owadobójcze,płyn do WC,ocet,rura gazowa,śmiertelna trucizna,paliwo do rakiet :-) Przejdź się na oddział raka płuc to zobaczysz co może cię czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś u mnie nie działa :( ,wiem co jest w fajkach, mojnszwagier zmarł na raka płuc , palil do puki był na chodzie . myslalam wtedy ,że ją jak tylko bym się dowiedziała o chorobie to bym rzuciła z automatu,ale ostatnio tak sobie pomyslalam ,że pewnie też palilabym do końca :( jprd najgorszy nałóg . mam w rodzinie dwoje byłych narkomanów ,im rodzina pomogła wyjść z tego ,a palacze są sami,jest przyzwolenie na trucie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkax
Ja rzuciłam wspierając się e-papierosem Tabaque, może to też pomoże u Ciebie? Liquidy do elektryków zawierają tylko nikotynę od której jesteś uzależniona, więc nie trują tak jak zwykłe fajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×