Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierś z indyka

Nie pracuję i dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość pierś z indyka

Mój mąż ma firmę, w której prowadzeniu mu pomagam na zasadzie 2-3 razy w tygodniu jestem w biurze i ogarniam administrację. Na początku bałam się, że będzie mi brakowało wychodzenia do pracy, że będę się nudziła itp. Jest idealnie!!! Mam czas na zajmowanie się dzieckiem, domem, ogródkiem, nie czuję rutyny bo chodzę z koleżankami na fitness, oprócz tego chodzę na lekcje języka obcego, mam czas na inne swoje pasje i nie czuję jakbym stała w miejscu. Tak naprawdę czasami brakuje mi czasu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziadówy mówia, że jak ktoś nie pracuje to już nie wiadomo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz aż tak cudowne i ciekawe bezrobotne życie że musiałaś sie dowartościować na forum dla przegrańców :D tępa krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przyszła sfrustrowana sklepowa z rybnego lub Biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierś z indyka
Nie uważam nikogo za przegrańca. Jednak utarł się stereotyp, że jak nie trzeba pracować to już na pewno jest się jakimś leniem itp. Chciałam to nieco wyprostować i powiedzieć, że nie zawsze tak jest. Aż tak zazdrościcie, że mnie atakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w mięsnym głupia krowo jakbyś chciała wiedzieć! i bardzo lubie swoją prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol to to samo dziadówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierś z indyka
Nie przyszłam tutaj nikogo dołować ani się wywyższać. Jeśli lubisz swoją pracę albo inaczej: jeśli odpowiada Ci taki stan rzeczy to ja nic do tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierś z indyka
Ponadto uważam, że żadna praca nie hańbi. Ja zanim zaczęłam żyć tak jak żyję też pracowałam w różnych miejscach: w sklepie, na poczcie, później praca biurowa ale dorabiałam sprzątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierś z kurczaka
w burdelu też pracowałam i to właśnie tam poznałam klienta z własną firmą - mojego przyszłego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w burdelu to jedna z tych, które się opłacaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co komu do tego, twoje zycie, twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Ja tez nie pracuje i dobrze mi z tym. Duzo dziewczyn mi zazdrości ze mam dla siebie dużo czasu, na swoje zainteresownia. I słusznie!!! nie kazda może mieć tak wygodne życie. A ja mam je gdzieś, robię swoje i nie potrzebuję ich zdanie czy ich przyzwolenia. Męza mam wspaniałego reszta mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×